Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

10. Cumhurbaşkanı Sezer: “Kabul ettiğim tek ve en anlamlı hediye”

Türkiye Harp Malulü Gaziler

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube, 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer’e duygusal bir ziyaret gerçekleştirdi. 

Sezer, Afyonkarahisar’a olan özel bağını ve şehit ailelerini vurgulayarak, anlamlı hediyeyi kabul etti.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube yönetimi, Cumhuriyetimizin 100. yılını anma kararı doğrultusunda, memleketin yetiştirdiği devlet adamlarına teşekkür etmek amacıyla özel bir ziyaret düzenledi. 

Şehit Aileleri ve Gaziler, 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer’i evinde ziyaret ederek, anlamlı bir buluşma gerçekleştirdi.

Ziyarette, Şehit Aileleri ve Gazilerden oluşan bir heyet, 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer’e yönelik dernek adına duyulan saygı ve teşekkürleri iletmek üzere bir araya geldi. 

Afyonkarahisar’ın yetiştirdiği devlet adamlarına yönelik bu anlamlı ziyarette, 10. Cumhurbaşkanı Sezer, konuklarını Gölbaşı’ndaki konutunda ağırladı.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Malul Gazi İsmail Kumartaşlı’nın önderliğinde gerçekleşen ziyarette, Şehit babalarıFuat Saraç, Süleyman Üye ve İbrahim Karadirek, Şehit Annesi Şerife Karadirek, Şehit Eşi Nurfil Birgül ve Malul Gazi İsmail Kumartaşlı’nın eşi ve çocuğu yer aldı. 

Dernek adına yapılan ziyarette, Cumhuriyetin 100. yılı anısına özel olarak bastırılan madalya ve Dernek Teşekkür belgesi, Sezer’e sunuldu. 

Bu anlamlı hediye karşısında duygulanan Sezer, özellikle bu hediyeyi evinde saklayacağını ve anlamını çok değerli bulduğunu ifade etti.

Ziyaret boyunca Şehit Aileleri ve Gazilerle yakından ilgilenen 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, vatan için canlarını feda eden şehitlerin ailelerinin devlet ve millet için ne kadar değerli olduğunu vurguladı. 

Afyonkarahisar’a olan özel bağını dile getiren Sezer, şehrin gelişmelerini takip ettiğini ve tüm Afyonkarahisar halkına kapısının ve gönlünün her zaman açık olduğunu belirtti.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Malul Gazi İsmail Kumartaşlı, yapılan bu anlamlı ziyaretin, hem devlet adamlarına olan saygılarını ifade etmek hem de şehitlerin anısını yaşatmak için önemli bir adım olduğunu vurguladı. 

Ziyaret, duygusal anlarla dolu olduğu kadar, Afyonkarahisar’ın Sezer tarafından unutulmadığını göstermesi açısından da büyük bir anlam taşıdı.

#Afyonkarahisar #Cumhurbaşkanı #Şehit #Gazi #Ziyaret #Hediye