Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

17. ATSO Spor Oyunları, Zafer Haftası’yla Birlikte Başlıyor

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından her yıl düzenlenen ve bu yıl 17’ncisi gerçekleştirilecek olan ATSO Spor Oyunları, 29 Ağustos 2023 tarihinde düzenlenecek olan Açılış Töreni ile start alacak.

Bu yıl da Zafer Haftası programına entegre edilen etkinlik, Afyonkarahisar’da geniş bir katılımcı kitlesiyle gerçekleştirilecek.

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, etkinliğin önemine vurgu yaparak, 17. ATSO Spor Oyunları’nın Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne bağlı odalar ve borsalar arasında en uzun soluklu spor organizasyonu olduğunu belirtti.

Serteser, aynı zamanda Büyük Taarruz ve Büyük Zafer’in 101’inci, Cumhuriyetin kuruluşunun 100’üncü yıldönümünün kutlandığı bu özel yılda ATSO Spor Oyunları’nın bu coşkuya katkı sunacağını ifade etti.

Etkinlik kapsamında futbol, basketbol, voleybol, halat çekme gibi takım sporlarının yanı sıra birçok bireysel spor dalında da yarışmalar düzenleneceğini belirten Serteser, toplam 700’den fazla sporcunun rekabet ve dostlukla buluşacağını söyledi.

Aynı zamanda etkinliğe destek veren kurum ve kuruluşlara teşekkürlerini iletti.

17. ATSO Spor Oyunları’na, Afyonkarahisar halkının da davetli olduğunu belirten Serteser, açılış törenine tüm üyeleri ve sporseverleri beklediklerini ifade etti.

#Afyonkarahisar #ATSOSporOyunları #CumhuriyetimizinYüzüncüYılı #Spor