Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Çalışanlar ve Öğrenciler, anlamlı etkinlikle bir araya geldi

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Yurt Müdürlükleri, Milli Ağaçlandırma Günü kapsamında düzenlenen “Geleceğe Nefes, Cumhuriyete Nefes” etkinliğine katıldı. 

Valilik öncülüğünde gerçekleşen fidan dikim etkinliğine öğrenciler ve personeller büyük ilgi gösterdi.

Afyonkarahisar genelindeki yurtlardan Bacım Sultan Yurt Müdürlüğü, Destine Hatun Yurt Müdürlüğü, Emirdağ Yurt Müdürlüğü, Şuhut Yurt Müdürlüğü ve Prof. Dr. Remzi Kaya Yurt Müdürlüğü,

öğrencileriyle birlikte fidan dikimi gerçekleştirdi. Ayrıca, Şuhut Kayabelen Köyü’nde öğrenciler ve İlçe Kaymakam Vekili Betül Büyükkılınç’ın katılımıyla özel bir fidan dikim etkinliği gerçekleştirildi.

Bacım Sultan Yurt Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Yurtlarımızdaki öğrencilerimiz ve Merkezlerimizdeki Gönüllü Gençlerimizle birlikte fidanları toprakla buluşturduk. 

Öğrencilerimiz, 11 Kasım Milli Ağaçlandırma Bayramı’nda ‘Geleceğe Nefes Dünyaya Nefes’ dedi” ifadelerine yer verildi.

Bu anlamlı etkinlikle birlikte gençler, doğa sevgisi ve ağaçlandırma bilincine katkı sağlamış, aynı zamanda Cumhuriyetimizin 100. yılına özel fidan dikimi etkinliklerine destek vermiş oldular.

#GeleceğeNefes #AğaçlandırmaGünü #GençlikveSpor #MilliAğaçlandırmaGünü #Afyonkarahisar #Cumhuriyet100Yaşında #FidanDikimi