Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Afyon Valiliği, Şehrin Kalkınması İçin Yeni Projeyi Duyurdu

Afyonkarahisar Valiliği, şehrin potansiyelini

Afyonkarahisar Valiliği, şehrin potansiyelini ortaya çıkarmak, yeni hedefler belirlemek ve rekabetçiliği artırmak amacıyla “Ortak Akıl Buluşmaları” düzenliyor. 

Şehrin kalkınmasına yönelik stratejileri belirlemek üzere gerçekleştirilecek buluşmalarda, çeşitli sektörlerden temsilciler bir araya gelerek karşılıklı bilgi paylaşımında bulunacaklar.

Moderatörlüğünü Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı’nın yapacağı Ortak Akıl Buluşmaları, şehrin dört bir yanından gelen katılımcıları bir araya getirecek. 

Akademisyenler, girişimciler, sektör temsilcileri, sanatçılar, iş insanları, bürokratlar, turizmciler, gençler ve diğer toplum önderleri buluşmada yer alacaklar.

Buluşmalar, turizm, kültür, sanayi, gastronomi, gençlik, girişimcilik ve eğitim gibi 16 farklı alanda gerçekleşecek. 

Ayrıca, gençlere yönelik olarak Liseli Gençler Buluşması, Üniversiteli Gençler Buluşması, Genç Girişimciler Buluşması, Kırsalda Yaşayan Gençler Buluşması gibi özel tematik toplantılar da düzenlenecek.

Ortak Akıl Buluşmaları’nda şehrin sorunları detaylı bir şekilde ele alınacak ve katılımcılar arasında iş birliği ve ortak çalışmalar için alt yapı oluşturulacak. 

Tematik toplantılar, şehrin mevcut durumunu analiz edip ortak bir vizyon oluşturma konusunda odaklanacak, şehrin sosyal, ekonomik ve kültürel kalkınmasına katkı sağlayacak dinamik bir sürecin temelini oluşturacak.

#Afyonkarahisar #OrtakAkılBuluşmaları #GelecekStratejileri #Kalkınma #ToplumsalKatılım