Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Afyon’daki Güvenlik Tedbirleri Değerlendirildi

Afyonkarahisar Valiliği, il genelindeki

Afyonkarahisar Valiliği, il genelindeki güvenlik tedbirlerini değerlendirmek amacıyla Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı başkanlığında Asayiş Toplantısı düzenledi. 

Toplantıya Vali Yardımcısı Mehmet Keklik, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Tolga Yağan, İl Emniyet Müdürü Mahmut Ay ve İl Göç Müdürü Mahmut Kurtuluş katıldı.

Toplantıda, il genelinde yürütülen çalışmaların yanı sıra istihbarat, terör, asayiş, narkotik, kaçakçılık ve organize suçlarla mücadele, güvenlik, trafik, göç gibi konularda alınacak tedbirler ele alındı. 

Vali Yiğitbaşı, güvenliğin sağlanması için koordineli bir şekilde çalışmanın önemine vurgu yaparak, ilgili birimler arasında işbirliğinin güçlendirilmesi gerektiğini belirtti.

Toplantıda, gelecek dönemde artırılacak güvenlik önlemleri ve il genelindeki güvenlik durumuyla ilgili değerlendirmeler yapıldı. 

Ayrıca, kamu düzeninin sağlanması, halkın güvenliği ve genel asayiş konularında alınacak tedbirler masaya yatırıldı.

#Afyonkarahisar #Güvenlik #Asayiş #ValilikToplantısı #İstihbarat #TerörleMücadele #Narkotik #Kaçakçılık #OrganizeSuçlar #TrafikGüvenliği #GöçPolitikası #Koordinasyon #GüvenlikTedbirleri