Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Afyonlu ilkokul öğrencilerinden “Kitap Okuyan Mankenler Projesi”

Beyyazı Belediye Başkanı Asım

Beyyazı Belediye Başkanı Asım Altıntaş’ın destekleri ile Beyyazı İlkokulu öğrencileri, kitap okuma farkındalığına dikkat çekmek için Park Afyon AVM’deki mağazaların vitrinlerinde kitap okudular.

Öğrenciler aynı zamanda AVM’de bulunan bazı alanlarda toplu bir şekilde kitap okuyarak farkındalık yarattılar. 

AVM’ye gelen ziyaretçilerin dikkatini çekmeyi başaran öğrencilerin bu davranışı büyük takdir topladı. 

İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Hayati Duman ve İbrahim Gürcü’de öğrencilerle beraber kitap okuyarak, öğrencileri tebrik etti.

“AMACIMIZ, KİTAP OKUMAYA DİKKAT ÇEKMEK”

Proje hakkında bilgiler veren Okul Müdürü Osman Yacan, “Öğrencilerimize kitap okuma alışkanlığı kazandırmak ve kitap okumaya dikkat çekmek için bu projeyi hayata geçirdik. 

Bu etkinliğimiz yıl boyunca Afyonkarahisarımızın tarihi, turistik ve doğal güzelliği olan yerlerde devam edecektir” dedi. 

Sınıf Öğretmeni Halil Yağıcı ise, “Etkinliğimiz farkındalık oluşturmanın yanında öğrencilerimizin okuma hızı ve okuduğunu anlama noktasında gözle görülebilir bir gelişme sağlamıştır” dedi. 

ŞUBE MÜDÜRLERİ ÖĞRENCİLERİ TEBRİK ETTİ

İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Hayati Duman ve İbrahim Gürcü ise, “Beyyazı İlkokulu öğrencilerimiz ve idarecilerimize bu projenin hayata geçmesinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. 

‘Kitap Okuyan Mankenler Projesi’ ile bir farkındalık oluşturarak, güzel bir etkinlik gerçekleştirdiler. Burada da bu projenin etkileşimlerini alıyoruz” dediler. 

#KitapOkuma #Farkındalık #EğitimProjesi #Beyyazıİlkokulu #Afyonkarahisar #OkumaAlışkanlığı #KitapOkuyanMankenler #Eğitim #Öğrenciler

Reklamı Geç