Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Afyonlu öğrenciler Romanya’dan 3 madalya ile dönüyor

Afyonkarahisar İbrahim Evren Mesleki

Afyonkarahisar İbrahim Evren Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, eğitimdeki başarı ivmesini yükseltmeye devam ediyor. 

Okul bünyesinde bulunan 10 farklı meslek alanıyla öne çıkan bu okulun öğrencileri, son olarak Romanya’da düzenlenen “Black Sea Fish Festival” adlı yemek yarışmasında göz kamaştıran bir performans sergilediler. 

Bu yarışma, İbrahim Evren Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı öğrencileri için unutulmaz bir deneyim haline geldi.

Tecrübeli idari kadro ve öğretmenleriyle desteklenen İbrahim Evren Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, 7-11 Eylül 2023 tarihleri arasında düzenlenen yarışmada bireysel ve takım olarak büyük bir başarı elde ettiler. 

Bu başarı, 1 altın ve 2 gümüş madalya ile taçlandı. Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı öğrencileri, Romanya’da gerçekleşen bu prestijli yarışmada Afyonkarahisar ve Türkiye’yi gururlandırdılar.

Afyonkarahisar İbrahim Evren Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, uluslararası arenada gösterdikleri üstün performansla başarılarına devam ediyorlar. 

Öğrencileri, öğretmenleri Rıfat Öz önderliğinde hazırlanan bu yarışmada gösterdikleri yeteneklerle dikkatleri üzerine çekiyorlar. 

Okul, sadece eğitimde değil, aynı zamanda uluslararası yarışmalarda da başarılarıyla adından söz ettiriyor.

#Afyonkarahisar #Romanya #Yarışma #madalya #Ödül