Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Afyonspor’da kritik saatler

Afyonspor’da alacakları ödenmediği için

Afyonspor’da alacakları ödenmediği için kulübe ihtar çekip ödeme için bir aylık süre veren oyuncu grubundan ödemeleri yapılmadığı için tek taraflı sözleşmesini fesih etme hakkı elde etti. 

Boşa düşen oyuncular  ve menajerleri ile anlaşmak için yönetim hafta son büyük gayret sarf etti ve oyuncuları ikna etti.

Kulüp Başkanı Erkan Çelik, “Pazartesi günü alacaklarınızın yarısını hesabınıza yatıracağım, kalan hak edişlerinizi de 10 Ocak’ta ödeyeceğim” dedi. 

Bu güne kadar kulüp tarafından kendilerine verilen hiçbir söz tutulmadığı için oyuncular ve menajerler “Pazartesi hesabımızda söz verilen tutarı  görmezsek bizim için Afyonspor bitmiştir.” dediler.

Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Topçu ve teknik direktör Sinan Yüce’nin anlaşma için büyük çaba sarf ettikleri kaydedilirken hafta sonu boyunca telefonuna ulaşılmayan  Erkan Çelik’in şu saate kadar ödemeler için tek bir kuruş yatırmadığı ortaya çıktı. 

Erkan Çelik ve ekibinin büyük vaatler ve şampiyonluk parolası ile basın önünde verdiği sözleri tutması bekleniyor.

Taraftar ve spor camiası önümüzdeki üç dört saat içinde Başkan Erkan Çelik’in ne yapacağını merakla bekliyor.

Geçtiğimiz hafta dört milyon cebimizde 3 milyon lazım diyen Başkan Erkan Çelik’in geçen hafta sadece Bartu’nun 362 bin TL ödemesini yaptığı başka hiçbir oyuncuya ödeme yapılmadığı biliniyor.

İl yöneticileri ve spor camiası “Yöneticiler samimi ve dürüst ise bugün acil ödenmesi gereken 1 milyon 650 bin TL oyunculara öder ve takım maçlara çıkar. 

Bugün bu problemi çözemeyip hala başkalarından medet umacaklarsa derhal kamuoyu önüne çıkıp özür dileyip, istifa etsinler ve bir daha Afyonspor’u ağızlarına almasın” ifadelerine  yer verdi.

#Afyonspor #OyuncuAlacakları #KrizeGiriyor #ErkanÇelik #SporHaberleri