Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AGD Yaz Etkinlikleri ile Afyonkarahisar’da öğrenciler hem eğleniyor hem de öğreniyor

Anadolu Gençlik Derneği (AGD),

Anadolu Gençlik Derneği (AGD), ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik düzenlediği “Yaz Etkinlikleri Programı” ile Afyonkarahisar’da öğrencilerin hem eğlenip hem de öğrenmelerine olanak sağlıyor.

Anaokulu, ilkokul ve ortaokul öğrencilerinden yüzlercesi, merkezde ve ilçelerde farklı noktalarda gerçekleştirilen etkinliklere katılarak keyifli vakit geçiriyor.

Halı saha turnuvaları, satranç turnuvası, yüzme, sinema keyfi, tarihi yerleri ziyaret, şehir turu ve kitap okuma etkinlikleri gibi çeşitli etkinliklerle hem öğrenciler hem de veliler mutlulukla dolu anlar yaşıyor.

Tüm Türkiye’de 3 Temmuz’da başlayan Yaz Etkinlikleri, Afyonkarahisar’da da gençlerin yoğun ilgisini çekiyor.

Anadolu Gençlik Derneği, yarım asırdır mücadele ederek milli ve çağa duyarlı bir gençlik yetişmesine katkı sağlıyor.

Yaz Etkinlikleri kapsamında oluşturulan Kaşif grupları, eğitim ve öğretim sürecinde de etkinliklerine devam ediyor.

Bu gruplar sayesinde öğrenciler yaz dönemi haricinde de yıl boyunca eğitimlerden faydalanabiliyorlar.

AGD’nin Yaz Etkinlikleri, derslerin yanı sıra sosyal, kültürel ve teknolojik faaliyetlerin de içerisine katarak öğrencilere eğlenceli ve öğretici bir yaz dönemi sunuyor.

Etkinliklerde çevre bilinci, ilk yardım, akıl ve zeka oyunları, robotik kodlama gibi farklı alanlarda dersler verilirken, sosyal ve kültürel etkinliklerle de öğrencilerin donanımlarının artırılması amaçlanıyor.

Anadolu Gençlik Derneği’nin düzenlediği “Yaz Etkinlikleri Programı” sayesinde Afyonkarahisar’da yüzlerce öğrenci, keyifli ve öğretici bir yaz dönemi geçiriyor.

AGD, Peygamber sevdalısı bir Fetih Nesli’nin Fetih ruhuyla yetişmesini hedefliyor ve bu uğurda gece gündüz çalışmalarını sürdürüyor.

Sevgi ve kardeşliğin teminatı olan bir gençlik yetiştirme gayretiyle hareket eden Anadolu Gençlik Derneği, sevdamız Türkiye diyerek, milli ve çağa duyarlı bir gençlik için örnek bir çalışma sergiliyor.

Yaz Etkinlikleri Programı 11 Ağustos’ta sona erecek olsa da, AGD’nin öğrencilere yönelik faaliyetleri tüm yıl boyunca devam edecek.

#Afyonkarahisar #AnadoluGençlikDerneği #Yaz #Etkinlik