Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Afyonkarahisar’da

Aile ve Sosyal Hizmetler

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Afyonkarahisar’a gerçekleştirdiği ziyaret sırasında Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı’nı makamında ziyaret etti.

Bakan Göktaş’ın ziyareti, şehirdeki aile ve sosyal hizmetler alanında yürütülen çalışmaları ele almak amacıyla gerçekleşti.

Ziyaret sırasında Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş’ı, Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, Hasan Arslan, Eski Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Vali Yardımcıları Uğur Kolsuz, Mehmet Keklik, Betül Büyükkılıç ve Harun Reşit Han ile İGM Başkanı Burhanettin Çoban karşıladı.

Bakan Göktaş, Valilik Şeref Defterini imzaladıktan sonra Valilik Makamı’na geçti. Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, şehirde yürütülen aile ve sosyal hizmetler projeleri ile ilgili Bakan Göktaş’a detaylı bilgiler verdi.

Ziyaretin sonunda teşekkür eden Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, programına devam etmek üzere Valilik binasından ayrıldı.

#Afyonkarahisar #Afyon #Haber #Vali #Bakan #Ziyaret