Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Albay Yağan’dan Gazetecilere İade-i Ziyaret

Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanı

Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanı Albay Tolga Yağan, görev yaptığı şehirdeki basın mensuplarıyla bir araya gelerek Afyon Gazeteciler Cemiyeti’ne iade-i ziyarette bulundu.

Ziyarette, Afyonkarahisar’daki basın mensuplarıyla uyumlu bir çalışma sergileme çabalarını vurgulayan Albay Yağan, kentlerinin milli ve manevi değerlerine bağlılığıyla bilinen Afyonkarahisar’ın özel güzelliklerine dikkat çekti.

Albay Tolga Yağan, Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı’nın liderliğinde, polis gücüyle iş birliği içinde, kolluk kuvvetleri olarak görevlerini en iyi şekilde yerine getirmeye gayret ettiklerini ifade etti.

Yağan, “Ülkemizin her köşesinde onurla görev yaptık. Afyonkarahisar’da bulunmaktan da büyük onur duyuyoruz. Valimiz Sayın Kübra Güran Yiğitbaşı’nın uyumlu ve hassas yönetim anlayışı doğrultusunda, polisimizle birlikte üzerimize düşen görevleri layıkıyla yerine getirmeye çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

Afyon Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezer Küçükkurt ve yönetim kurulu üyeleri, Albay Tolga Yağan’a teşekkür ederek, jandarmanın gösterdiği hassasiyet ve işbirliği için minnettarlıklarını dile getirdi.