Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ömer Çakal adaylığını açıkladı

Afyonkarahisar’ın İhsaniye İlçesine bağlı

Afyonkarahisar’ın İhsaniye İlçesine bağlı Kayıhan kasabasında ikamet eden Ömer Çakal, suskunluğunu bozarak, adaylığını açıkladı. 
Çakal amacının sadece Kayıhan değil tüm İhsaniye bölgesine hizmet etmek olduğunu ifadelendirdi. Ömer Çakal Adalet ve Kalkınma Partisinden İhsaniye bölgesinden İl Genel Meclis Üyeliğine talip. Çakal bu gün yapmış olduğu kalabalık bir gruba hitaben, Şu İfadelere yer verdi;
“ Değerli arkadaşlar İnşallah bundan böyle İhsaniye bölgemizde bulunan Başta Kayıhan olmak üzere en ücra köylerimize hizmet götürmek, sorun çözmek, İhsaniye bölgemizi kalkındırmak bizlerin boynunun borcudur, o nedenle sizlerin beni desteklemenize ve oylarınıza talibim. Bu uğurda taşın altına elimizi değil tabir yerinde ise,tüm vücudumuzu koyacağız, Hepinize teşekkür ediyor, saygı ve hürmetlerimi sunuyorum” dedi.
ÖmerÇakal’ın bu etkili konuşmasının ardından çok sayıda destekçisi ve yanında olan vatandaş ta alkışlarıyla Ömer Çakal’a destek verdi.
Ömer Çakal kİmdir?
1988 yılında, Afyonkarahisar’ın İhsaniye İlçesine bağlı Kayıhan Kasabasında doğdu.
Çakal evli ve 4 çocuk babasıdır.2024 yılında yapılacak olan mahalli idareler yerel seçimlerine İhsaniye Bölgesinden,Adalet ve Kalkınma Partisinden, İGM üyeliğine aday.