Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Aral Teknik Koleji, Beyaz Belge’yi ziyaret etti

Afyonkarahisar’daki Aral Teknik Koleji,

Afyonkarahisar’daki Aral Teknik Koleji, eğitimde sunduğu ücretsiz modeli ve Endüstriyel Otomasyon dalındaki güçlü eğitim kadrosuyla dikkat çekiyor. 

Aral Teknik Koleji Müdür Yardımcısı Enver Mermer ve öğretmenleri, Beyaz Belgelendirme Ticaret Ltd. Şirket Genel Müdürü Resul Sündük’ü makamında ziyaret ederek, okullarının başarılarını ve eğitim yaklaşımlarını paylaştılar.

Müdür Yardımcısı Enver Mermer, ziyaret sırasında okulun özelliklerini ve öğrencilerin çalışmalarını da vurgulayarak, “Aral Teknik Koleji, 2017-2018 öğretim yılında Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi’nde eğitim vermeye başladı. 

Okulumuz, %100 devlet destekli ve ücretsiz bir eğitim modeli sunuyor. 

Özellikle Meslek Lisesi Programı kapsamında Endüstriyel Otomasyon dalında faaliyet gösteriyoruz ve güçlü bir eğitim kadrosuyla öğrencilerimize nitelikli bir eğitim sunuyoruz” dedi.

Müdür Yardımcısı Mermer ayrıca, öğrencilerin başarılarına da dikkat çekerek, okulun geleceğin iş gücünü yetiştirmek için elverişli bir çevre sağladığını vurguladı. 

Beyaz Belgelendirme Ticaret Ltd. Şirket Genel Müdürü Resul Sündük faaliyetleri dinleyip fikirlerini sunarak ziyaretleri için kendilerine teşekkür etti.

#Afyonkarahisar #Afyon #Haber #Kolej #Teknik #BeyazBelge