Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Arslan, Afyonkarahisar’ın Sağlık İhtiyaçlarını Bakanlık Yetkililerine İletti

Afyonkarahisar’ın sağlık alanındaki ihtiyaçlarını

Afyonkarahisar’ın sağlık alanındaki ihtiyaçlarını iletmek ve çözüm bulmak amacıyla, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Dr. Hasan Arslan, Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürü Dr. Serhat Korkmaz ile birlikte Ankara’da Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Prof. Dr. A. Zülfikar Akelma ve Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Celal Şahin’i ziyaret etti.

Ziyaret sırasında, Afyonkarahisar ve ilçeleri için sağlık alanındaki yatırımlar ve ihtiyaçlar masaya yatırıldı. 

Dr. Hasan Arslan, Tüp bebek merkezi, diyaliz hizmetleri ve doktor eksiklikleri konusundaki taleplerini yetkililere ileterek, şehrin sağlık alanındaki ihtiyaçlarının giderilmesi için destek talep etti.

Dr. Arslan, ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada, AK Parti iktidarları döneminde şehrin sağlık yatırımlarının önemli bir seviyeye ulaştığını belirtti. 

Ayrıca, il teşkilatları, milletvekilleri ve bakanların gece gündüz çalışarak şehrin ihtiyaçlarını karşılamak için azimle çalıştığını vurguladı.

Dr. Hasan Arslan, İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ve diğer milletvekilleri ile birlikte şehrin mevcut seviyesini daha da iyileştirmek için çalışmalarına devam edeceklerini ifade etti. 

Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Prof. Dr. Zülfikar Akelma ve Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Celal Şahin’e ziyaretleri ve nazik kabulleri için teşekkür etti.

#Afyonkarahisar #Afyon #Haber #milletvekili #sağlık #İhtiyaç #çözüm #bakan

Reklamı Geç