Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Arslan, ‘Basın, Demokrasimizin Temel Taşıdır’

10 Ocak Çalışan Gazeteciler

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Dr. Hasan Arslan, mesleğin önemine değindi. 

“Basınımız demokrasimizin yapı taşlarındandır”

Arslan, “İl merkezimizde yayın yapan Türkeli, Kocatepe, Odak, Hisar, Anahaber, Kadınana, Gazete 3 gazeteleri, Kanal 3 ve yakın zamanda yayın hayatına geçmesini beklediğimiz TV 3 televizyonları,

50’nin üzerinde internet sitesi ile Gün Fm, Radyo Armoni, Radyo 03, Radyo Tek, Radyolojik, Hisar ve Kolaylı radyoları demokrasimizin şehrimizdeki temel yapı taşlarındandır. 

Gazetelerimiz, televizyonlarımız, radyolarımız ve internet sitelerimizin istihdam ettiği muhabirler, editörler, dizgiciler, sunucular ve matbaa personelleri fedakârca çalışarak kamuoyunu her zaman doğru ve hızlı bir şekilde bilgilendirerek, olayları tarafsız bir şekilde halkımıza aktarıp, vatandaşlarımızın en doğal hakları olan, zamanında, doğru ve eksiksiz bilgiyi sağlamaktadırlar. 

22 yıldır da ülkemizde hayata geçirilen reformlar şehrimizde de kendini göstermiş ve basınımızın sağlam temeller üzerinde zenginleşmesine, çeşitlenmesine, daha demokratik ve özgürlükçü bir yapıya kavuşmasına vesile olmuştur” dedi. 

Hassasiyetlerin dikkate alınması mesajı

“Basın mensupları aynı zamanda biz siyasiler için çok kıymetlidir” diyen Arslan, “Kamuoyu duyarlılığının artmasını sağlayan, düşünce ve ifade özgürlüğünün en etkili temsilcileri olan gazetecilerimizin meslek ilkelerini ve milletimizin hassasiyetlerini dikkate alarak, doğru bilgilendirme görevini en güzel şekilde yapacağına ve demokrasimize katkıda bulunmaya devam edeceğine inanıyorum” ifadelerine yer verdi. 

#ÇalışanGazetecilerGünü #HasanArslan #Basın #Demokrasi #Afyonkarahisar