Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Arslan: “Ben Erdoğan’ı eleştirmem” diyorlar

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Dr. Hasan Arslan, seçimlerin ardından sahada aktif olarak çalışmalarına devam ediyor.

Kurum ziyaretleri ve esnaf buluşmalarıyla yoğun bir tempo içerisinde olan Arslan, vatandaşların taleplerini dikkate alarak çalışmalarını sürdürüyor.

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Dr. Hasan Arslan, seçim sonrası da sahadan ayağını çekmeyerek aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.

Geceleri ve gündüzleri kapsayan süreç içerisinde, hem kamu kurumlarına hem de esnaflara ziyaretlerde bulunuyor.

Arslan, bu çalışmaların sadece bir milletvekilinin görevleriyle sınırlı olmadığını, aynı zamanda milletvekili olarak verdiği sözleri yerine getirmenin gayreti içerisinde olduklarını belirtiyor.

Afyonkarahisar Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Akın Yıldırım, DSİ 183. Şube Şefi Faruk Topaloğlu, Afyonkarahisar Gümrük Müdürü Devrim Söyler, Gün Fm genel yayın yönetmeni Fadime Akar ve esnafları ziyaret eden Arslan,

bu ziyaretlerin hem Afyonkarahisar ilinin mevcut durumunu daha iyi anlamak hem de vatandaşların taleplerini doğrudan dinlemek amacıyla gerçekleştirildiğini ifade ediyor.

Kurum müdürleriyle görüşmeleri sonucunda vatandaşlara daha iyi hizmet sunmanın yollarını araştırıyor.

Dr. Arslan, yaptığı açıklamada, partisinin bir neferi olarak, tüm vatandaşların taleplerini yetkililere iletmek için çaba gösterdiklerini ve meslek odalarının önemine dikkat çekti.

Ayrıca, halka hizmet odaklı siyaset anlayışını vurgulayarak, kamu ile vatandaş arasındaki duvarların kalktığını ve iletişimin daha açık hale geldiğini belirtti.

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Dr. Hasan Arslan, seçimler sonrasında da sahada aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürerek vatandaşların taleplerini ve ihtiyaçlarını dinliyor.

Kurum ziyaretleri ve esnaf buluşmaları, hem Afyonkarahisar ilinin durumunu daha iyi anlamasına hem de vatandaşların sesini duymasına yardımcı oluyor.

Dr. Arslan’ın vurguladığı gibi, çalışmaları sadece bir milletvekilinin görevleriyle sınırlı değil, aynı zamanda verilen sözleri yerine getirme çabası içeriyor.

#Afyonkarahisar #Milletvekili #Ziyaret #Saha

Reklamı Geç