Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Özkaya, ‘Basın Çalışanları Demokrasilerin Olmazsa Olmazıdır’

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir açıklama yaparak basın çalışanlarını tebrik etti. 

Özkaya, gazetecilerin demokratik toplumların olmazsa olmaz unsuru olduğunu belirterek, bu önemli görevi üstlenen basın çalışanlarına teşekkür etti.

Açıklamasında, gazetecilerin zor ve ağır şartlarda kamuoyunu bilgilendirdiğini ve dünyanın birçok noktasındaki olaylardan haberdar ederek önemli bir görevi yerine getirdiğini ifade eden 

Milletvekili Özkaya, Türkiye’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde gazetecilere yönelik önemli projeler ve sosyal haklara yönelik düzenlemelerin AK Parti iktidarları döneminde hayata geçirildiğini söyledi.

Özellikle Afyonkarahisar’da gazetecilere yönelik yapılan çalışmalara dikkat çeken Özkaya, gazetecilere konut üretimi gibi desteklerin sağlandığını ve yayın hayatlarını sürdürebilmeleri adına çeşitli imtiyazların kendilerine tanındığını belirtti. 

Ayrıca, gazeteciliğin asgari şartlarını taşıyan ilkeli, dürüst, tarafsız ve doğru habercilik anlayışına vurgu yaparak bu değerlere sahip gazetecilere duyulan ihtiyacı dile getirdi.

Son olarak, basın çalışanlarının fedakarlıkla yaptıkları çalışmaları takdirle karşılayan Milletvekili Özkaya, tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik ederek sağlık, başarı ve esenlikler diledi.

#ÇalışanGazetecilerGünü #AliÖzkaya #Basın #Demokrasi #Gazetecilik #Tebrikler

Reklamı Geç