Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Basın İlan Kurumundan Afyon Gazeteciler Cemiyetine Ziyaret

Afyonkarahisar’da devam eden Genel

Afyonkarahisar’da devam eden Genel Kurul Toplantıları sırasında, Basın İlan Kurumu temsilcileri, Afyon Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. 

Ziyaret sırasında Cemiyet Başkanı İsmail Akar’a başarılar dileyen temsilciler, Genel Kurul çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Temsilciler, son yıllarda teknolojideki gelişmelerin etkisiyle yazılı medyanın yerini internet medyasının aldığını belirterek, bu gelişmeyi önemsediklerini ve gazete ile internet medyasının birleşmesinin gerekliliğine vurgu yaptılar. 

Ayrıca, seçim sonrası resmi ilan alan gazete ve internet sitelerinin denetiminin artacağını ve meslektaşları bu konuda uyardıklarını ifade ettiler.

BİK Genel Kurul Üyesi ve Basın Sendika Başkanı Sezai Ballı ise Afyonkarahisar’da sadece sendikalarının bir üyesi olduğunu belirterek, sendika üyeliğinin çalışan ve işverene herhangi bir ek külfet getirmediğini dile getirdi. 

Ballı, sendikalarına üye olan cemiyet üyelerine destek verdiklerini ve Ankara’daki otellerinde konaklama imkanı sunduklarını açıkladı.

Ziyarete BİK Genel Kurul Üyeleri Sefa Ozdemir, Mehmet Ergün, Sezai Ballı ve Tahir Guiebak katıldı. AGC Başkanı İsmail Akar’ı, Cemiyet Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Emin Güzbey, Hakan Dilek, Ömer Elçi, Faruk Kılınç ve İsa Kuş karşıladı.

#Afyonkarahisar #BasınİlanKurumu #AfyonGazetecilerCemiyeti #Medya #Gazetecilik