Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Adayı Pancar, ’20 Proje ile Erkmen Çağ Atlayacak’

CHP Erkmen Belediye Başkan

CHP Erkmen Belediye Başkan Adayı Avukat Şükrü Pancar, Erkmen’e yönelik kapsamlı projelerini kamuoyuyla paylaştı.

Genç nüfusa odaklanan projelerle dikkat çeken Pancar, işsizliği azaltmaya yönelik adımlar atmayı hedefliyor.

Açıklamalarında gençlerin istihdamına vurgu yapan Pancar, belediye bünyesinde ekmek fırını, demir ve mobilya atölyeleri kurarak gençlere yeni istihdam alanları açacaklarını belirtti.

Bu projelerle beraber, Erkmen’in işsizlik sorununa çözüm getirilmesi amaçlanıyor.

Projeler arasında kadın istihdamına da önem veren Pancar, tekstil atölyelerinin faaliyete geçirilerek kadınların istihdam edilmesini sağlayacaklarını ifade etti.

Kent Meydanı projesiyle ilgili de açıklamalarda bulunan Pancar, Erkmen’in çehresini değiştirecek, kültürel etkinliklere ev sahipliği yapacak bir meydanın oluşturulacağını dile getirdi.

Sosyal sorumluluk projelerine de değinen Pancar, sokak hayvanları için modern barınaklar kurulacağını ve başıboş hayvanların bakım, tedavi ve koruma giderlerinin karşılanacağını söyledi.

Alt yapı çalışmalarından ulaşıma, telefon ve internet hatlarına kadar bir dizi projenin de yer aldığı açıklamalarda, Erkmen’in sosyo-ekonomik ve toplumsal alanda birçok alanda gelişimine katkı sağlayacaklarını belirten Pancar, şeffaf belediyecilik anlayışıyla hareket edeceklerini vurguladı.

CHP Erkmen Belediye Başkan Adayı Pancar, projelerin hızlı bir şekilde hayata geçirilmesi için kararlılıkla çalışacaklarını sözlerine ekledi.