Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Adayı Suna, Seçim Vaatlerini Gerçekleştirmeye Başladı

Gebeceler Belediye Başkan adayı

Gebeceler Belediye Başkan adayı Medet Suna, Beyaz Belge Genel Müdürü Resul Sündük’ü makamında ziyaret ederek önemli konuları masaya yatırdı. 

Yapılan görüşmelerde, Suna’nın öncülüğünde hayata geçirilecek projeler ve Gebeceler’in daha yaşanabilir bir şehir olması için atılacak adımlar ele alındı.

Suna,  seçim vaatleri arasında yer alan “Gebeceler’e doğalgaz” projesini hayata geçirmek için çalışmalarına hız verdiğinden bahsetti. 

“Daha güzel ve yaşanabilir bir Gebeceler” sloganıyla yola çıkan belediye başkan adayı, ziyarette Gebeceler’e doğalgaz getirme vaadinde bulunduğundan bahsetti. 

Suna, 2024-2025 yatırım programına alınan bu proje ile beldenin doğalgaz hayalini gerçeğe dönüştürmeyi hedeflediğini ve bu konuda gerekli desteğin sağlandığını söyledi.

Suna, “Beldemize doğalgaz getirilmesi konusundaki bu önemli gelişme için Milletvekilimiz Sayın Mehmet Taytak’a belde halkı adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. 

Ayrıca, Resul Sündük ile gerçekleşen görüşmelerde ortaya çıkan karşılıklı istişarelerin, Gebeceler’in geleceğine yönelik olumlu adımların atılmasına vesile olduğunu vurguladı.

Gebeceler Belediye Başkan Adayı Medet Suna, doğalgaz projesiyle ilgili atılan önemli adımları Beyaz Belge Genel Müdürü Resul Sündük ile yaptığı görüşmede değerlendirdi. 

#Gebeceler #MedetSuna #DoğalgazProjesi #SeçimVaadi #GebecelerinGeleceği