Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan adayı Uluçay’ın esnaf olması esnaf odaları ve STK’larda memnuniyetle karşılandı

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay’ın seçim çalışmalarına verdiği startın ardından bugün sivil toplum örgütlerini ziyaret etti. Ziyaretlerde Uluçay’ın esnaf olması, mensubu olduğu sivil toplum örgütleri de memnuniyetle karşılandı.

AK Parti Afyonkarahisar Belediye

Ziyaretlerde AK Parti Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay’a AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, Hasan Arslan, AK Parti İl Başkan Vekili İbrahim Eroğlu, İl Başkan Yardımcıları Onur Çelik, Tahsin Aydın, Eren Alan, Fatih Okyar,  AK Parti Merkez İlçe Başkan Vekili Serkan Mumyakmaz, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, gençlik ve kadın kolları yönetim kurulu üyeleri eşlik ettiler.

AK Parti Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay’ın ziyaretlerinde ilk durakları Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hüsnü Serteser, ATSO Meclis Başkanı Mustafa Çelikten ve yönetim kurulu, Afyonkarahisar Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Mühsürler ve yönetim kurulu üyelerine oldu.

“İstişare halinde çalışarak şehrimize yapılacak yatırımlara daha hızlı bir ivme kazandıracağız”

AK Parti Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ve Afyonkarahisar Ticaret Borsası ziyaretlerinde istişare vurgusu yaparak; “Afyonkarahisar’a yapılacak tüm yeni yatırımlarda il başkanlığı dönemimizde olduğu gibi inşallah belediye başkanlığı dönemimizde de istişare halinde olacağız” dedi.

Uluçay, “belediye başkanlığı dönemimizde Afyonkarahisar’ımızda istişare ve birlikte hareket etme kültürü ile çalışacağız. Şehrimize kazandırılacak yeni yatırımların ve gelecek nesillere aktarılmak üzere yapılacak olan kalıcı yatırımların yapılması üzerine yola çıktık. Sayın Cumhurbaşkanımızın, bakanlarımızın ve milletvekillerimizin desteği ile belediye başkanlığı dönemimiz de Afyonkarahisar’ımıza farklı bir vizyon farklı bir kültür kazandıracağız. Birlik ve beraberlik içerisinde dargınlık olmadan şehrimize yapılacak yatırımların daha hızlı bir ivme ile yapılması için daha önce olduğu gibi şimdi de gayretle çalışacağız. Bu süreçte hem Ticaret Odamızın hem de Ticaret Borsamızın tecrübelerinden yararlanarak daha sıkı istişareler halinde çalışacağız” dedi.

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hüsnü Serteser ve Afyonkarahisar Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Mühsürler AK Parti Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay ve beraberindeki heyete ziyaretleri için teşekkür ederek başarılar dilediler.

 

“Esnaflarımızla dün olduğu gibi bugün de iletişim halinde olacak, şehrimizin değerlerini daha güçlü ortaya çıkartacağız”

AK Parti Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay ve beraberindeki heyetin bir sonraki ziyareti Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Cengiz Üstün ve yönetim kurulu üyelerine oldu.

Uluçay ziyarette yapmış olduğu açıklamada; “Bizler Afyonkarahisar’da büyük bir aileyiz önceki belediye başkanlarımızın tecrübeleri ve çok kıymetli aday adaylarımızın fikirleri ile güzel bir seçim süreci yürüteceğiz. Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanımız Cengiz Üstün ile Afyonkarahisar’ımızın gelişimi ve esnaflarımızın sıkıntılarını çözmek açısından her zaman iletişim halinde olduk bundan sonraki süreçte de bu iletişimimiz daha güçlü devam edecek. Esnaflarımızın dertleri ile bizlerin dertleri aynı. Bizlerde esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın dertlerini çözmek noktasında Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde talepleri bir bir yerine getireceğiz. Afyonkarahisar’ımızın değerlerini ön plana çıkarmak sorunları çözmek hükümetimizin bakanlarımızın ve milletvekillerimizin desteklerini ile olacak. Bizlerde Sayın Cumhurbaşkanımızdan aldığımız güç ve destek ile her zaman iletişim halinde olacak ve şehrimizin değerlerini daha güçlü olarak ortaya çıkartacağız. En küçük kırgınlık olmadan daha önceden olduğu gibi şimdi de tüm sıkıntıları birlikte aşacağız inşallah. Dün olduğu gibi bugün de esnaflarımızın her zaman yanındayız” dedi.

 

İsmail Kumartaşlı: “Bu kutlu yolda başarılar diliyoruz, camia olarak çok sevindik”

Uluçay’ın bugün gerçekleştirdiği bir sonraki ziyareti ise Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanlığı oldu.

AK Parti Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay Dernek Başkanı İsmail Kumartaşlı tarafından büyük ve teveccüh ve övgü ile karşılandı. Kumartaşlı Uluçay’a ziyareti için teşekkür ederek; “Bu kutlu yolda size hem memnuniyetimizi dile getiriyor hem de başarılar diliyoruz. Bizler camia olarak bu güzel haberi aldıktan sonra çok sevindik. Ziyaretiniz bizleri mutlu etti. Ailelerimize ziyareti söylediğimde sırf sizi görmek için geldiler. Allah sizi bu yolda muvaffak eylesin inşallah. Bizleri ziyaretiniz için çok teşekkür ederiz” dedi.

 

“Şehit ailelerimiz ve gazilerimize hizmet etmek bizim için en büyük şereftir”

Uluçay, ziyarette yapmış olduğu açıklamada şehit ailelerine ve gazilere hizmet etmenin en büyük şeref olduğunu dile getirerek; “Sizler vatanımızın daimî olması ve devamlılığı açısından canınızdan hayatınızdan evlatlarınızdan sağlığınızdan vazgeçiyorsunuz. Bizler de inşallah sizlere layık olmaya Şehitler Diyarı Afyonkarahisar’ımıza hizmet etmeye aday olduk. Afyonkarahisar’ımız hem şehitler diyarı hem de Cumhuriyetimizin kurulduğu topraklar. Bizler sizlerin evladı ve hizmetkarı olarak sizlere hizmet edebilirsek, bizlere ne mutlu. İl başkanlığı dönemimizde hem derneğimizle hem dernek başkanımız İsmail Bey ile her zaman yakın olduk. Eksiklerimiz kusurlarımız illaki olmuştur belediye başkanlığımız döneminde bu noksanlıkların olması elbette mümkün değildir. Bizler şehit ve gazilerimizin önerileri ile istişare halinde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Tüm taleplerinizi de başımızın üstünde yeri var. Yaşama gayemizin amacı vatanımız topraklarımızdır. Bunun en önemli emanetleri olan şehit ailelerimiz ve gazilerimiz için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Başta Sayın Cumhurbaşkanımız öncülüğünde bakanlarımız, milletvekillerimiz olmak üzere Afyonkarahisar’da şehit ailelerimizin ve gazilerimizin bir an olsun acılarını dindirmek, üzüntülerini paylaşmak için elimizden ne geliyorsa yapacağız. Bu bizim için diğer hizmetlerden ziyade en büyük şereftir. İnşallah Rabbim bu şerefe bizleri hayırlısı ile layık görür” dedi.

 

“Muhtarlarımızla ele ele vererek mutlu bir Afyonkarahisar için çalışacağız”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği ziyaretinde de yine coşku ile karşılandı.

Afyonkarahisar’da muhtarlarla birlikte ele ele vererek çalışacaklarını ifade eden Uluçay, mahallelerde muhtarlarla birlikte çalışarak tüm çalışmaları pratik bir şekilde sürdüreceklerini söyledi. AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği’nde yapmış olduğu açıklamada; “Öncelikle bu güzel karşılamanız için teşekkür ediyor, bizleri sizlere layık bir belediye başkanı olarak inşallah 31 Mart yerel seçimlerinde makama oturmayı nasip etsin diyorum. Sizleri tanıyoruz ve bir çoğunuz ile yakinen ilişkilerimiz var. Yerelde sizlerle iletişimde kalmanın ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Gerek yatırımların takibi gerekse çalışmaların takibi noktasında kısa süre de tamamlanmasının ne denli önemli olduğunu da bizler biliyoruz. Mahalle sakinlerimizin muhtarlarımızdan önemli destek aldığının bilincindeyiz. Sayın Cumhurbaşkanımız da mahallelerimizde bizlerin yükünü alan vatandaşlarımızla hemhal olarak düğünlerinden cenazelerine kadar sıkıntısında hatta en küçük problemlerinde bile muhtarlarımızın gece gündüz destek olduğunuzu da biliyoruz. Bizlerde sizlerin hizmetkarı olarak Afyonkarahisar’ımızın 58 mahallesinde de pratik bir şekilde tüm çalışmaları birlikte yürütecek ve sizlere destek olacağız. Afyonkarahisar’da bu yeni dönemde de muhtarlarımızla birlikte el ele vererek mutlu bir şehir, mutlu bir belediyecilik ile mutlu Afyonkarahisar olacağına eminim. Afyonkarahisar hepimizin tüm hanelerimizi kapı kapı dolaşarak hizmet edeceğiz. Tüm muhtarlarımıza teşekkür ediyor yeni dönemde aday olan muhtarlarımıza başarılar diliyorum. Bizlerde sizlere layık bir belediye başkanı olarak hep birlikte mutlu bir Afyonkarahisar inşaa ederiz inşallah” dedi.

 

“Afyonkarahisar basınının güçlü ve dinamik yapısı bizleri mutlu ediyor”

Bir sonraki ziyaretini Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti’ne (AGC) gerçekleştiren AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, Cemiyet Başkanı olarak göreve yeni gelen Gazeteci İsmail Akar’a hayırlı olsun dileklerini iletti.

Uluçay Afyonkarahisar basının güçlü ve dinamik yapısına vurgu yaparak; “Yerel seçim sürecinde basın camiamızın istişare ve destekleri ile birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek Afyonkarahisar’ımızı daha üst seviyelere inşallah çıkartacağız. İl başkanlığım döneminde bizlerin çalışmalarını takip ederek haberlerimize yayın kuruluşlarınızda yer vererek destek oldunuz. Bu vesile ile Afyonkarahisar’da görev yapan tüm basın camiamıza teşekkür ederim. Diğer illere kıyasla bizler daha şanslıyız çünkü dinamik, işine yatırım yapan ve güçlü bir basın camiası var bu da bizleri mutlu ediyor. Belediye başkanlığı dönemimizde de sık sık istişarelerde bulunarak sizlerin görüş ve önerilerini alarak Afyonkarahisar’ımız için çalışacağız inşallah” dedi.

 

Kemal Erkuş: “31 Mart’ta sizi belediye başkanımız olarak görmek istiyoruz”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay ve beraberindeki heyet günün son sivil toplum örgütü ziyaretini Hizmet – İş Sendikası Afyonkarahisar Şube Başkanı Kemal Erkuş’a gerçekleştirdi.

Hizmet – İş Sendikası Afyonkarahisar Şube Başkanı Kemal Erkuş ziyarette kendilerine tam destek olduklarını vurgulayarak; Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleri ile çıkmış olduğunuz bu kutlu yolda Rabbimden sizi muvaffak etmesini temenni ediyorum. Rabbim sizi utandırmasın yolunuz her daim açık olsun, çalışmalarınızda başarılar diliyor 31 Mart yerel seçim sonucunda da sizi belediye başkanımız olarak görmek istiyoruz” dedi.

“Sizlerin destekleri ile Afyonkarahisar’ımızı daha üst seviyelere çıkaracağız”

Uluçay ise yapmış olduğu açıklamada; “Hak – İş ve  Hizmet – İş olarak Türkiye genelinde olduğu gibi sendikamız Afyonkarahisar’da da çok güçlü. Sizlerin başkanlığı döneminde de bu gücü yakinen gördük ve hissettik. Bizlerde sizlerin destekleri ile istişareler halinde daha önceki dönemlerde olduğu gibi sizlerinde destekleri ile Afyonkarahisar’ımızı daha üst seviyelere çıkaracağız” dedi.