Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAŞKAN BURCU KÖKSAL’DAN ÇÖLYAK HASTALARINA MÜJDE

Afyonkarahisar Belediyesi Muhtarlık ve

Afyonkarahisar Belediyesi Muhtarlık ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü tarafından şehrimizdeki çölyak hastalarımıza yönelik hazırlanan glütensiz gıda paketleri vatandaşlarımıza ulaştırıldı.

Belediye Başkanı Burcu Köksal, çölyak hastalarımıza peş peşe müjde verdi. 

Hasta yakınlarımızın glütensiz gıdalara erişimde sıkıntı yaşadığına dikkat çeken Başkan Burcu Köksal, bu konuda Ankara Büyükşehir Belediyesi ile yapılan görüşme yaptıklarını söyledi. 

Başkan Burcu Köksal; Ankara’dan temin edilecek glütensiz ürünler için özel satış büfesi oluşturacaklarını ve maliyetine satışa sunulacağını duyurdu.

“HER TÜRLÜ TALEP VE ÖNERİLERİNİZE AÇIĞIM”

Çölyak hastalarının glütensiz gıdalara erişiminde zorluk çektiklerini kaydeden Köksal, “Maalesef vatandaşlarımız ürünlere oluşmakta maddi açıdan zorlanıyorlar. 

Ankara Büyükşehir Belediyesi ile yapmış olduğumuz görüşme neticesinde ürünlerimizi artık buradan temin edeceğiz. Maliyetine satışa sunacağız. 

Ürünlerimiz için oluşturacağımız özel satış büfesini ise çok yakında hizmete alacağız” diye konuştu. 

Çölyak hastalarımızın her türlü talep ve önerisine de açık olduklarını kaydeden Başkan Burcu Köksal, tüm hastalarımıza acil şifalar temennisinde bulunarak her daim yanlarında olduklarını sözlerine ekledi.

#AfyonkarahisarBelediyesi #Çölyak #GlütensizGıda #SosyalHizmetler #BurcuKöksal