Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Belediye Başkanı Burcu Köksal’dan Ramazan Bayramı Mesajı

Ramazan Bayramı’nın birlikteliğin güçlenmesi,

Ramazan Bayramı’nın birlikteliğin güçlenmesi, ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, mutluluk ve huzur dolu güzel günler getirmesini temenni eden Belediye Başkanı Burcu Köksal,

“Mübarek Ramazan Ayını geride bırakarak Ramazan Bayramı sevincini yaşamanın mutluluğu içerisindeyiz.

Tüm hemşerilerimin aileleri, sevdikleriyle beraber, sağlık ve huzur içinde geçireceği nice güzel bayramlara erişmesini temenni ediyorum.

Aramızdaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği, küskünlüklerin unutulup, barışça kardeşçe yaşamanın, milli ve dini duygularımızın güçlendiği bu özel günleri fırsat bilmeliyiz.

Ramazan Bayramı’nda büyüklerimizi ziyaret edip onları sevindirmeli, küçüklerimize de sevgi ve şefkatle yaklaşarak bayram coşkusunu birlikte yaşatmalıyız.

Yaşlı ve kimsesiz vatandaşlarımızla, ihtiyaç sahibi yardım bekleyen insanlarımızla bir araya gelmeli şehit ve gazi ailelerimizi de unutmayarak onlarla bayram neşesini ve coşkusunu paylaşmalıyız.

Bu vesile ile Bayramın ülkemize hak hukuk ve adalet getirmesini, ülkemizde demokrasinin egemen kılınmasını diliyorum.

Sevgi ve dayanışma ruhumuzun çok daha yoğunlaşacağı, birlik ve beraberlik ruhumuzun pekişeceği güzel bir bayram geçirmeyi temenni ediyor, tüm hemşerilerim ve İslam dünyasının Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum.

İyi Bayramlar Afyonkarahisar’ım.” dedi.