Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Belediye Meclis Üyesi Kaya Parti Değiştirdi

İYİ Parti, Hocalar ilçesindeki

İYİ Parti, Hocalar ilçesindeki etkisini arttırmaya devam ediyor. Genel Başkan Yardımcısı Av. Hakan Şeref Olgun ve İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu liderliğindeki parti heyeti, Hocalar ilçesine yaptıkları ziyarette, kıdemli siyasi figürleri bir araya getirerek ilçe teşkilatını güçlendirdi.

MHP Üyesi Hasan Kaya İYİ Parti’ye Katıldı!

Ziyaret sırasında dikkat çeken önemli bir gelişme yaşandı. MHP Belediye Meclisi üyesi ve ilçe yönetim kurulu üyesi olan Hasan Kaya, İYİ Parti’ye geçiş yaptı. 

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Hakan Şeref Olgun, Kaya’ya parti rozetini takarak resmi katılımını kutladı ve hayırlı olması temennisinde bulundu.

İYİ Parti Hocalar İlçe Başkanı Nihat Sarı, Hasan Kaya’nın katılımının İYİ Parti’nin belediye meclisindeki gücünü artırdığını belirtti. 

Sarı, Kaya’nın önemli bir adım attığını ve partinin 2024 yerel seçimlerine büyük bir iddia ile hazırlandığını ifade etti. 

Hasan Kaya’nın İGM üyesi adayı olduğunu açıklayan Sarı, teşkilatın halkın güvenini boşa çıkarmayacaklarına dair söz verdiğini vurguladı.

İYİ Parti, Hocalar ilçesindeki bu güçlü kadro değişikliği ile birlikte 2024 yerel seçimlerine odaklanmış durumda. 

Parti, Hocalar halkında artan bir ilgiyle karşılanıyor. İlçe Başkanı Nihat Sarı, teşkilatın aralıksız bir şekilde çalışarak halkın güvenini kazanmaya devam ettiğini söyledi.

#İYİParti #Hocalar #HasanKaya #Siyaset #YerelSeçimler #PartiDeğişikliği