Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Beşiktaşlılar Bu Vatan için Kan Döktü”

Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün 10

Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün 10 Aralık’ta gerçekleşecek olan kongresi öncesi, Başkan adayları Türkiye’nin farklı illerini dolaşarak destek arayışlarını sürdürüyor. 

Beşiktaş Başkan Adaylarından biri olan Hasan Arat, Afyonkarahisar’da bulunan 1903 Afyon Beşiktaşlılar Derneği’ni ziyaret etti.

Arat, dernek üyeleriyle bir araya gelerek, seçilmesi halinde gençlere büyük önem ve destek sağlayacaklarını ifade etti. 

Beşiktaş sevdalılarının bir arada olmasının, sorumluluğunu daha da artırdığını belirten Arat, Beşiktaş camiasına olan bağlılığını vurguladı.

Özellikle tarihi bir konakta faaliyet gösteren Afyonkarahisar Beşiktaşlılar Derneği’nin başkanı Kemal Genç, bu tarihi yapıyı Beşiktaş’ın yuvası olarak hizmete sunduklarını ve Türkiye’de benzeri olmayan bir başarıya imza attıklarını ifade etti. 

Bu tarihi konağın Beşiktaş’ın tarihine uygun olduğunu ve aynı zamanda spor derneklerinin yanı sıra Beşiktaş camiasının bir araya gelmesi için mükemmel bir mekan olduğunu belirtti.

Arat, gençlerin ve şehrin üniversite öğrencilerinin Beşiktaş camiasına sahip çıkmasının kendisini mutlu ettiğini dile getirdi. 

Ayrıca, Beşiktaş Derneği ziyareti sonrasında yönetimle özel bir toplantı yaparak, önümüzdeki dönem için projelerini ve planlarını paylaştı.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkan adaylarından biri olan Hasan Arat, Beşiktaş sevdalılarına olan bağlılığını ve Beşiktaş camiasına verdiği önemi vurgulayarak, önemli açıklamalarda bulundu. 

Arat, Beşiktaşlılar için özel bir hafta düzenlemeyi planladığını ve bu haftayı 19 Mart tarihine atfettiğini belirtti. 

Bu özel hafta boyunca Beşiktaşlılar için çeşitli etkinlikler ve çalışmalar gerçekleştirileceğini söyleyerek, Beşiktaş sevgisinin bir arada daha da güçleneceğini ifade etti.

Ayrıca Arat, takım için gerektiğinde kararlı adımlar atacaklarını ve Beşiktaş camiasının güçlü bir temsilcisi olacaklarını belirterek, seçim öncesindeki çalışmalara hız vereceklerini vurguladı.

#Beşiktaş #HasanArat #BeşiktaşlılarDerneği #BaşkanAdayı #Afyonkarahisar #Kongre #SporHaberleri