Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bolvadin Birlik Platformu, MHP Milletvekili Taytak’ı Ziyaret Etti

Ankara’da yaşayan Bolvadinli hemşerilerin

Ankara’da yaşayan Bolvadinli hemşerilerin oluşturduğu Bolvadin Birlik Platformu üyeleri, MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’ı TBMM’deki ofisinde ziyaret etti. 

Abdullah Egeli, Nuri Kanber, İsmail Çubuk, Ömer Coşkun Peker, İrfan Kurt, İbrahim Toy, Ahmet Faik Çinkılınç, İsmail Kılıçarslan ve Mustafa Kızıltoprak’tan oluşan platform üyeleri, milletvekili ile görüş alışverişinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Taytak, “Bolvadin Birlik Platformu üyelerini Gazi Meclis’imizde misafir ettik. 

Nazik ziyaretlerinden ve anlamlı hediyelerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” şeklinde konuşarak platforma teşekkür etti.

Platform üyeleri de ziyaret sırasında milletvekiline anlamlı hediyeler takdim ederek, Bolvadin’deki gelişmeler ve talepler hakkında bilgi verdi. 

Görüş alışverişi sırasında samimi bir ortamda gerçekleşen buluşma, Bolvadinli hemşerilerin Ankara’daki temsilcileriyle milletvekili arasındaki dayanışmayı pekiştirdi.

#BolvadinBirlikPlatformu #MehmetTaytak #Ziyaret #GörüşAlışverişi #Dayanışma #Ankara #TBMM #MHP #Hemşehriler #Platform #Bolvadin