Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu: Adaylar Pazar günü açıklanacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazı sonrası yaptığı açıklamada, 31 Mart yerel seçimleri kapsamında aday açıklamalarının devam edeceğini belirtti. 

Geçtiğimiz Pazar günü İstanbul ve bazı illerin adaylarını duyuran Erdoğan, kalan adayların Pazar günü Ankara’da açıklanacağını söyledi.

Erdoğan, “Pazar günü Ankara ve diğer illerin açıklamasını yapacağız. İnşallah Ankara merkezli olarak büyük ihtimalle ATO Kongre Salonu’nda bu toplantımızı yapıp, büyükşehirlerle kalan illerimizin açıklamasını yapacağız. 

Bugün İstanbul ve çevresindeki çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Diğer büyükşehirlerde de teşkilatlarımızla aynı kararlılıkta çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 

Cumhur İttifakı, karşı yakada olanlara beklenmedik bir hüsran yaşatacaktır. Teşkilatlarımız güçlü, el ele vererek çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Ayrıca, ABD ve İngiltere’nin Husi milislerine yönelik müdahalesine ilişkin de değerlendirmelerde bulunan Erdoğan, orantılı bir eylem olmadığını ifade ederek, orantısız güç kullanımının olduğunu belirtti. 

Erdoğan, “Netenyahu’nun kaçacak yeri yok, savunulacak yanı yok” şeklinde konuştu.

#Erdoğan #Adaylar #YerelSeçim #Ankara #ATO #Cumhurİttifakı #Seçim2024 #İstanbul #İller #Politika #Haber #CumhurbaşkanıErdoğan #Cumhurbaşkanı #AdayAçıklama