Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Dereceye Giren Sporcular Afyon’u Temsil Edecek

Afyonkarahisar’da düzenlenen Okul Sporları

Afyonkarahisar’da düzenlenen Okul Sporları Karate Müsabakaları, Prof Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. 

Toplamda 170 sporcunun katıldığı müsabakalarda dereceye giren sporcular, grup müsabakalarında Afyonkarahisar’ı başarıyla temsil edecek.

Dereceye giren sporcular şu kategorilerde yer aldı:

Genç A Erkek Kumite:
– 55 kg: Emir Talha Ak (Gazi MTAL)
– 68 kg: Yunus Emre Aslankeser (Şehit Yunus Çiçek MTAL)
– 61 kg: Bilal Koca (Recep Tayyip Erdoğan AL)

Yıldız Kız Kumite:
– 52 kg: Nuray Aslan (Hoca Ahmet Yesevi Ortaokulu)
– 40 kg: Havva Ceylin Fidan (Mareşal Fevzi Çakmak Ortaokulu)
– 44 kg: Hacer Eda Aktaş (Şehit Murat Hasırcıoğlu)
– 48 kg: Zeynep Yurt (Ekrem Yavuz Ortaokulu)
– 36 kg: İnci Bayar (Özel Afyon Girne Koleji)
– +52 kg: Dua Uğur (Barbaros Ortaokulu)

Gençler B Kız Kumite:
– 66 kg: Başak Büyükbezgin (Recep Tayyip Erdoğan AL)
– 53 kg: Belinay Talyan (Kocatepe AL)
– 48 kg: Elif Süer (Sandıklı Yunus Emre AL)
– 59 kg: Kübra Pınar (Osmangazi AL)

Gençler B Kız Kata:
– Sultan Sarıgül (Cumhuriyet AL)

Gençler A Kız Kumite:
– 48 kg: Beren Karakoç (Kocatepe AL)
– +66 kg: Hazal Karaarslan (Atatürk AL)
– 59 kg: Rasime Merve Gönül (Recep Tayyip Erdoğan AL)
– 53 kg: İkra Nur Yıldız (Anafartalar AL)
– 66 kg: Nur Beyaz Akçin (Işıklar ÇPAL)

Gençler A Kata:
– Melek Gültekin (Atatürk AL)

Yıldız Erkek Kumite:
– 34 kg: Mahmut Can Yıldız (Şükrü Çelikalay İHOO)
– 42 kg: Ahmet Hamza Polat (Neriman İbrahim Küçükkurt OO)
– 50 kg: Enes Fikret Pınar (Şehit Şükrü Karadirek OO)
– 58 kg: Sait Sarıgül (Abdurrahim Mısri OO)

Yıldız Erkek Kata:
– Yiğit Berk Bayrak (Şemsettin Karahisari OO)

Gençler B Erkek Kumite:
– 61 kg: Eymen Arslan (Sandıklı Yunus Emre AL)
– +76 kg: Yasin Samet Meydan (Ali Çağlar AL)
– 55 kg: Hidayet Yıldız (Sandıklı Yavuz Selim MTAL)
– 76 kg: İsrafil Yavuz (Sandıklı Fen Lisesi)
– 68 kg: Muhammed Seyfi Özen (Sandıklı AİHOO)

Minikler A Kız Kata:
– Pınar Yılmaz (Hoca Ahmet Yesevi OO)

Küçük Kız Kata:
– Hatice Yılmaz (Mareşal Fevzi Çakmak OO)
– Zeynep Naz Kahvecigil (Şemsettin Karahisari OO)

Küçük Erkek Kata:
– Çetin Sarıgül (Abdurrahim Mısri OO)
– Emirhan Ceylan (Cumhuriyet OO)

Minik Erkek A:
– Mustafa Eren Güder (Sandıklı Miralay Reşatbey İlkokulu)

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, dereceye giren tüm sporcuları tebrik eder ve grup müsabakalarında başarılar diler.

#OkulSporları #Karate #Afyonkarahisar #Spor #DereceyeGirenler #Tebrikler

Reklamı Geç