Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Diler: “Atatürk’ün bıraktığı her şey, Ülkücü Türk gençliğinin inandığı her şeydir”

Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl

Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığı tarafından Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 85. yıl dönümü dolayısıyla 10 Kasım fotoğraf sergisi düzenlendi.

Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanı Oğuz Kağan Diler, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını ve bu topraklar için kanlarını dökerek şehadete ermiş bütün şehitlerimizi rahmet, minnet ve özlemle yad ediyoruz” dedi.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 85. yıl dönümü dolayısıyla Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığı tarafından Zafer Meydanında 10 Kasım fotoğraf sergisi düzenlendi.

Sergiye, Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanı Oğuz Kağan Diler, MHP İl Sekreteri Beytullah Bostancı ve il yönetimi, Merkez İlçe yönetimi, Kamu Sen İl Temsilcisi Mehmet Ali Öztürk ve sendika başkanları, Asenalar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

DİLER, “RAHMET, MİNNET VE ÖZLEMLE YAD EDİYORUZ”

Sergi açılışında konuşan Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanı Oğuz Kağan Diler, “Bugün burada Türk milletinin atası Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü anmak için toplanmış bulunmaktayız.

Bilinmelidir ki, bıraktığı her şey Ülkücü Türk gençliğinin inandığı her şeydir.

Bu vesile ile Türk’ün Ulu Hakanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını ve bu topraklar için kanlarını dökerek şehadete ermiş bütün şehitlerimizi rahmet, minnet ve özlemle yad ediyoruz.

Açtığı yolda gösterdiği hedefe durmadan yürüyeceğimize namusumuz ve şerefimiz üzerine ant içiyoruz. Selam olsun, rahmet olsun Türk’ün ulu başbuğuna” dedi.

Sergi, katılımcılardan büyük ilgi görürken, anlamlı etkinlikte Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve şehitler dualarla anıldı.