Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Dinar’da trafikte yaya önceliğine dikkat çektiler

Dinar Belediye Başkanı Nihat

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı Dinar’daki okullarda eğitim öğretimin başlamasının ardından “Trafikte Her Yıl Daha İyiye” sloganı doğrultusunda “Yayalara Öncelik Duruşu, Hayata Saygı Duruşu” sloganıyla yaya önceliğine yönelik gerçekleştirilen “Önce Yaya” ve yaya kaldırımı çizgi çalışması etkinliğine katıldı.

Şehit Muhammet Bayram Anaokulu önündeki Yaya geçidinde Dinar Kaymakamı Kemal Duru, Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı ve beraberindeki heyet, geleceğin bilinçli yaya ve sürücüleri ile birlikte yaya geçitlerinde trafikte yaya önceliğine dikkat çekti.

İlçe Kaymakamı Kemal Duru, Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, beraberindeki heyet ve öğrencilerimiz yaya geçidini ve Önce Yaya yazısını kırmızı, beyaz ve sarı renge boyadı.

Etkinlikte bir konuşma yapan Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, “Geleceğimizin duyarlı sürücüleri ve yayaları ile bir aradayız.

Belediyemiz ekipleri tarafından ilçemizde bulunan okullarımızın tamamının önüne yaya geçidi çalışması ve okul geçidi levhası çalışmaları yapılması için çalışmalarımızda sona yaklaşıyoruz.

Sürücülerimizi yayalarımızın geçtiği noktalarda dikkatli olmaya davet ediyorum.” dedi.

#Afyonkarahisar #Dinar #Kaymakam #Başkan #Yaya #Trafik #Okul