Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Gazi Çetin’e moral ziyareti

29 Temmuz 2023 tarihinde

29 Temmuz 2023 tarihinde Kuzey Irak kırsalında bölücü terör örgütü ile mücadele sırasında meydana gelen EYP patlamasında yaralanan Dinar ilçesi nüfusuna kayıtlı İs. Asb. Çvş. Fatih Çetin, GATA Araştırma Hastanesinde tedavi altındaydı. 

Bu süreçte, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve beraberindeki temsilciler, moral ziyareti gerçekleştirmek üzere Gazi Çetin’i ziyaret ettiler.

Ziyarette, Dernek Dinar temsilcisi Gazi Hasan Ceylan ve Şehit babaları Fuat Saraç, Süleyman Üye de yer aldı. 

Başkan İsmail Kumartaşlı ve beraberindeki heyet, GATA Araştırma Hastanesinde tedavisi süren İs. Asb. Çvş. Fatih Çetin’e geçmiş olsun dileklerini ileterek, moral ve teselli sağladılar.

Ziyaret hakkında bilgi veren Başkan İsmail Kumartaşlı, gazimizin ayakta olduğunu ve moralinin yerinde olduğunu belirtti. 

Ayrıca, gazinin daha iyi olacağına inandıklarını ifade etti.

Kuzey Irak kırsalında 29 Temmuz 2023 tarihinde meydana gelen EYP patlamasında yaralanan Dinar İlçesi nüfusuna kayıtlı İs. Asb. Çvş. Fatih Çetin, GATA Araştırma Hastanesinde tedavi altındaydı.

Moral ziyareti için Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve beraberindeki temsilciler tarafından ziyaret edilen gazimize moral ve teselli sağlandı. 

Gazinin durumunun olumlu olduğu ve moralinin yüksek olduğu belirtildi. 

#Afyonkarahisar #Gazi #Asker #Yaralı #Ziyaret #GATA

Reklamı Geç