Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

HALK GÜNÜ TOPLANTILARI BAŞLADI!

Afyonkarahisar Belediyesi, Belediye Başkanı

Afyonkarahisar Belediyesi, Belediye Başkanı Burcu Köksal yönetimiyle Halk Günü Toplantılarının ilki Belediye Meclis Salonunda düzenlendi. 

Toplumumuzun tüm kesimlerinden vatandaşların katıldığı toplantıda talep, istek ve şikâyetler tek tek not edildi.

“AFYONKARAHİSARIMIZ İÇİN YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR”

Kendisine iletilen sorunların takipçisi olacaklarını söyleyen Başkan Burcu Köksal, önümüzdeki haftadan itibaren Halk Günü Toplantılarını her Cuma bir mahallede gerçekleştireceklerini ifade etti.

Seçildiği günden bu yana vatandaşlarımızın kendisine gösterdiği teveccühe teşekkür eden Köksal “Hayırlı Olsun” ziyaretlerinin işleyişi yavaşlattığına ve zaman aldığına dikkat çekerek

“Afyonkarahisar’ımız için yapacak çok işimiz var” diye konuştu.

KATILIMCI VE ŞEFFAF BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI

Bundan sonraki süreçte sorunları yerinde görme adına Cuma günleri halkımızla mahallelerde buluşacaklarını kaydeden Köksal, “’Hayırlı Olsun’ ziyaretleri yerine bugün Belediye Meclis Salonumuzda olmak üzere her Cuma bir mahallede Halk Günü Toplantısı yapıp hem o mahalle halkını dinlemek hem sorunları yerinde tespit etmek için böyle bir karar aldık. 

Ayrıca hafta içi de yine mahallelerimizde sokak sokak, cadde cadde esnaflarımıza ziyaretlerimiz devam edecek. 

Bundan önce de hep vatandaşın içindeydim. Yine sizlerin içinizde, yanınızda olacağım. 

Katılımcı ve şeffaf belediyecilik anlayışımız doğrultusunda bugün sizlerin öneri, uyarı, şikâyet ve taleplerinizi dinlemek ve çözmek için burada toplandık. 

Başkan Yardımcılarımız ve birim müdürlerimiz burada, birlikte sorunlarımızı tespit ederek çözüme kavuşturacağız” diye konuştu.

“ÇOK SAYIDA İŞ TALEBİ VAR ANCAK!”

Geride kalan süreçte çok sayıda iş talebiyle karşılaştığını ifade eden Başkan Burcu Köksal; “Bizlere Çok sayıda iş talebi geliyor. Belediyemizin şu anda bir personel ihtiyacı yok. 

Belli birimlerde personel alımı olduğu zaman da bunu ilana çıkacağız. Beyaz Masa’da iş talep formları dolduruluyor. Ancak belediyemizin şu anda istihdam edeceği yüklü bir personel yok. 

Belli birimlerde alım olduğunda da bunu sizlere duyuracağız. 

İlerleyen süreçlerde ihtiyaç nispetinde hem o müracaatlardan hem de sonra gelecek olan müracaatlar içerisinden en uygun olan arkadaşlarımızla vatandaşlarımızla çalışacağız” ifadelerini kullandı.

“ORTAK HEDEF AFYON”

Ortak hedefin Afyonkarahisar’ı yaşanılabilir hale getirmek olduğunu dile getiren Başkan Burcu Köksal, “Hepimiz daha iyi bir Afyonkarahisar için, daha yaşanılır bir kent için uğraş veriyoruz. 

Sizlerin de aynı düşüncede olduğunu biliyoruz. Bundan sonra halk günlerinde yine sizlerle bir araya gelmeye devam edeceğiz” diye konuştu. 

Halkımızın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını tebrik eden Belediye Başkan Burcu Köksal, tüm hemşehrilerimizi hafta sonu gerek Kent Meydanında, gerekse Motokros alanında düzenlenecek olan etkinliklere davet etti. 

Belediye Başkanı Burcu Köksal’ın açılış konuşmasının ardından söz alan vatandaşlarımız, istek, talep ve şikâyetlerini paylaştı. 

Başkan Yardımcılarımız ve ilgili müdürleri de gelen bu talepleri tek tek not aldı.

#AfyonkarahisarBelediyesi, #HalkGünüToplantıları #BurcuKöksal