Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ispartalı Üniversite Adaylarına AFSÜ tanıtıldı

Üniversite hayatına adım atmaya hazırlanan yüzlerce Ispartalı gence AFSÜ’nün bölüm ve programları ile Afyonkarahisar tanıtıldı.

Üniversite hayatına adım atmaya

 

 

Isparta Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Gökkubbe Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen “Üniversite Tanıtım Kariyer Günleri” etkinliğinde üniversitemizin standını ziyaret eden gençler, AFSÜ’nün sunduğu eğitim imkânları hakkında detaylı bilgi edinme fırsatı yakaladı.

Bölge illerindekiler başta olmak üzere büyükşehirlerdeki toplam 26 üniversitenin yer aldığı etkinlikte AFSÜ standında, Öğrenci İşleri Daire Başkanı Mevlüt Balta, AFSÜ Kariyer ve Girişimcilik Uygulama ve Araştırma Merkezinden Öğr. Gör. Önder Çoban ile Diş Hekimliği Fakültesi Öğrencisi Esra Güner, SBF Beslenme ve Diyetetik Bölümü Öğrencisi Ayşegül Akgün ve Atatürk SHMYO Ağız ve Diş Sağlığı Programı Öğrencisi Zeynep Kuru katılımcıları bilgilendirdi.

Sağlıkla ilgili bölüm ve programlarımıza yoğun ilgi gösteren Ispartalı lise öğrencileri, üniversitemizin akademik, sosyal ve kültürel profili hakkında merak ettikleri soruların cevabını AFSÜ standında aldı.

Reklamı Geç