Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Jandarma’dan Net Mesaj: Her Türlü Şiddetin Karşısındayız!

T.C. İçişleri Bakanlığı Jandarma

T.C. İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı, ülke genelinde şiddetin her türlüsüne karşı kararlı bir duruş sergilemeye devam ediyor. 

Adıyaman, Afyonkarahisar, Aksaray, Aydın, Balıkesir, Bartın, Malatya, ve Sinop gibi birçok ilde Jandarma ekipleri, şiddetin önlenmesi ve kadın haklarının korunması adına aktif bir rol üstleniyor.

Bu kapsamda, Jandarma Genel Komutanlığı resmi sosyal medya hesaplarından yapılan duyuruda, “Her Türlü Şiddetin Karşısındayız” ifadesiyle, şiddetin toplumda yeri olmadığını vurguladı. 4

Ayrıca, Adıyaman, Afyonkarahisar, Aksaray, Aydın, Balıkesir, Bartın, Malatya ve Sinop illerinde Jandarma’nın etkin rol alacağı belirtilerek, bu bölgelerde şiddetle mücadele ve kadın haklarının korunması adına çalışmaların sürdüğüne dikkat çekildi.

Jandarma Genel Komutanlığı’nın bu önemli duruşu, toplumda şiddete karşı duyarlılığın artırılması ve Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele kapsamında yürütülen çalışmalara vurgu yapılması açısından büyük önem taşıyor. 

Aynı zamanda,  kadına yönelik şiddetle mücadelede farkındalık oluşturulması hedefleniyor.

#Jandarma #HerTürlüŞiddetinKarşısındayız #KADES #KadınaElKalkamaz #ToplumsalDuyarlılık #KadınHakları #ŞiddetleMücadele #Adıyaman #Afyonkarahisar #Aksaray #Aydın #Balıkesir #Bartın #Malatya #Sinop