Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kahveci: “Genel Merkezimizin İttifak Kararını Bekliyoruz”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar İl Başkanı Ahmet Kahveci, 2024 yerel seçimlerine yönelik hazırlıklar kapsamında “2024’e Doğru, Diyar Diyar Anadolu” temasıyla sürdürdükleri çalışmaları desteklemek amacıyla “Genişletilmiş Bölge İstişare Toplantıları”nın ilkinin 14 Ekim’de Bursa ilinde gerçekleştirileceğini duyurdu.

Yerel seçimler için yoğun bir çalışma temposu içerisinde olduklarını belirten MHP İl Başkanı Ahmet Kahveci, toplantı hakkında şunları söyledi: 

“‘2024’e Doğru, Diyar Diyar Anadolu’ teması çerçevesinde tüm yurt sathında yürüttüğümüz faaliyetlere ek olarak ‘Genişletilmiş Bölge İstişare Toplantıları’na başlıyoruz. 

İlk toplantı 14 Ekim tarihinde Bursa’da düzenlenecek. Bu toplantıya, Afyonkarahisar, Balıkesir, Yalova, Bilecik, Kütahya ve Eskişehir illerinden katılım sağlanacak. 

Toplantılara, bölge milletvekilleri, bölge merkez yönetim kurulu ve merkez disiplin kurulu üyeleri, belde, ilçe ve il başkanları, belde, ilçe ve il yönetim kurulu üyeleri, il disiplin kurulu başkan ve üyeleri, ilçe ve il çalışma grupları, belde, ilçe ve il belediye başkanları, il genel ve belediye meclis üyeleri katılacak.”

Kahveci, yerel seçimler için tüm hazırlıklarının tamamlandığını belirterek, şu açıklamalarda bulundu: 

“İl merkezimiz başta olmak üzere ilçeler ve beldelerdeki yerel seçimler için aday belirleme çalışmalarımızı titizlikle yürütmekteyiz. 

2024 yerel seçimlerine güçlü bir şekilde hazırlanmaktayız. Halkımıza, üretken belediyecilik anlayışı ile en iyi hizmeti sunmak için güçlü adaylarımızla yola çıkacağız. 

Genel merkezimizin ittifak kararını bekliyoruz. 31 Mart 2024’teki başarımız, önceki seçimlerde elde edilen kazanımların tamamlayıcısı olacaktır.”

#Afyonkarahisar #Afyon #MHP #Haber #Başkan #İstişare #Toplantı