Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kasapoğlu’ndan Özel Sporculara Destek Ziyareti

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, özel sporculara destek olmak amacıyla Afyonkarahisar Gençlik Merkezi Spor Salonu’nu ziyaret etti. 

Spor Hizmetleri Müdürü Yılmaz Erşen ile birlikte antrenmanlara katılan Kasapoğlu, özel sporcuların çalışmalarını yakından izleyerek, onlara moral verdi.

Kasapoğlu, Mutlu Çarşamba projesinin engelli sporcuların spor yapma ve yeteneklerini geliştirme fırsatı bulmalarını hedeflediğini belirtti. 

Antrenmanları izlerken duyduğu mutluluğu ifade eden Kasapoğlu, sporun yaşam kalitesini artıran bir etkinlik olduğunu vurguladı. 

Ayrıca, Gençlik Merkezi Spor Salonu’nun özel sporculara uygun bir ortam sağladığını ve bu alanda önemli çalışmalara imza attıklarını dile getirdi.

Ziyaretin ardından yapılan açıklamada Kasapoğlu, “Özel sporcularımızın yeteneklerini keşfetmelerine ve spor yapmalarına destek olmak için buradayız. 

Mutlu Çarşamba projesi, onların hayatlarına pozitif etkiler sağlamayı amaçlıyor. Sporun birleştirici gücüyle, engelli sporcularımızın topluma daha fazla katılımını sağlamayı hedefliyoruz” dedi.

#Afyonkarahisar #GençlikveSpor #MutluÇarşamba #EngelliSporcular