Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Köksal: “Biz Atatürkçüyüz, Atatürkçülük’ten taviz vermeyeceğiz”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili ve Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 85. yıl dönümü dolayısıyla bir anma mesajı yayınladı.

Mesajında, Atatürk’ü sevgi, saygı, rahmet ve şükranla andıklarını belirten Köksal, Atatürk’ün özgürlük ve bağımsızlık ilkesine sahip büyük bir lider, siyaset adamı, ve Milli Mücadele’nin öncüsü olduğunu ifade etti.

Köksal, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Mustafa Kemal Atatürk’ü sevgi, saygı, rahmet ve şükranla anıyoruz. Atatürk, Türk Milleti’nin en zorlu zamanlarında büyük bir sorumluluk alarak önderlik yapmış, özgürlük ve bağımsızlık mücadelesinin lideri olmuştur.

Atatürk’ün büyük dehası, dünya milletlerinin bile takdirini kazanmış, Türkiye Cumhuriyeti’ni kurarak çağdaş bir devletin temellerini atmıştır.

Atatürk’ün ilkelerinden ve mirasından asla vazgeçmeyeceğiz. Bugün, onun liderliğindeki Milli Mücadele’nin kahramanlarını ve Cumhuriyet’in neferlerini saygı, minnet ve rahmetle anıyoruz.

Atatürk’ün dediği gibi muhtaç olduğumuz kudret, damarlarımızdaki asil kanda gizlidir.

Bu inançla, Büyük Atatürk’ü saygıyla selamlıyor, O’nun şahsında dava ve silah arkadaşlarını, Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını bir kez daha sevgi, saygı, rahmet ve şükranla anıyorum.”

#CHP #BurcuKöksal #MustafaKemalAtatürk #AnmaGünü #SaygıRahmetMinnet