Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Köksal, ‘Bu memleket için tüm gücümle çalışmaya hazırım’

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili ve Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, Ankara’da yıllardır TBMM’de Afyonkarahisar için mücadele verdikten sonra belediye başkanlığı için hazırlıklarını sürdürüyor. 

Köksal, partisiyle birlikte çeşitli meslek gruplarının temsilcilerini ziyaret ederek şehrin nabzını tutuyor. 

Ziyaretler kapsamında, Ziraat Odası, Emekliler Derneği, Muhtarlar Derneği, Ayakkabıcılar Odası, Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası, Kahveciler ve Çay Ocakları Odası, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nı ziyaret eden Köksal, yerel yönetim konusunda görüş alışverişinde bulunuyor.

Ziyaretler sırasında konuşan CHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Av. Burcu Köksal, halkın beklenti ve taleplerini dinleyerek çözüm arayacaklarını belirtti. 

Kendisini meclise vekil olarak gönderen hemşehrilerinin şehrin yerel yönetimini de kendisine emanet edeceğine inandığını ifade eden Köksal, 

31 Mart’ta hemşehrilerinin desteğiyle belediye başkanı seçildiğinde esnaf, çiftçi, emekli ve şehir sakinlerinin sorunlarına çözüm bulmak için çalışacağını söyledi.

Köksal, Afyonkarahisar’a hizmet etme noktasında ömrünü adamaya hazır olduğunu vurgulayarak, tarım, hayvancılık ve üretimde verimliliği artırma hedefinde olduklarını ifade etti. 

İlgi gören meslek kuruluşlarını ziyaretlerinde istişare vurgusu yapan Köksal, muhtarların yönetimde söz sahibi olmalarının önemine vurgu yaptı. 

Muhtarların görüşü alınmadan mahallelerle ilgili karar verilmeyeceğini belirten Köksal, demokratik bir yönetim anlayışıyla hareket edeceklerini ve mahalle muhtarlarının yönetimde köprü görevi göreceğini dile getirdi.

#BurcuKöksal #Afyonkarahisar #CHP #BelediyeBaşkanlığı #YerelYönetim #SeçimHazırlıkları #HalklaBuluşma #İstişare #Demokrasi #MahalleMuhtarları #Hizmet #AfyonkarahisarHaber 

Reklamı Geç