Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Köksal’dan Kentsel Dönüşüm Sözü

CHP Belediye Başkan Adayı

CHP Belediye Başkan Adayı Av. Burcu Köksal, yaklaşan yerel seçimler öncesinde kentsel dönüşüm üzerinden mevcut belediyeyi eleştirerek, kendi başkanlık döneminde bölgede yaşayanların cebinden para çıkmadan ev sahibi olacaklarını söyledi.

Başkan adayı Köksal, Gazlıgöl Caddesi’nde bulunan esnafları ziyaret ederek vatandaşların ve esnafın sorunlarını dinledi. 

Bu süreçte, ihtiyaç sahiplerine yönelik yapılacak yardımları da açıklayan Köksal, düşük gelirli kesime 4 ay boyunca yakacak yardımı yapılacağını belirtti. 

Ayrıca, açıklamasında emeklilere, dul ve yetimlere destek verileceğini vurguladı.

Kentsel dönüşüm sürecinin önemine değinen Köksal, Mısri Mahallesi’nde kentsel dönüşüm bekleyen vatandaşların mağdur edilmeyeceğini ve ev sahiplerinin borçlandırılmadan kentsel dönüşümün gerçekleştirileceğini belirtti. 

Köksal, “Herkes hakkını alacak” dedi.

Kentsel dönüşüm konusunda yaşanan sıkıntıları eleştiren Köksal, “İnsanları sürgün etmeye çalıştılar” diyerek, bu süreçte vatandaşlara verilen fiyatların adil olmadığını ifade etti. 

Köksal, kentsel dönüşümün rant odaklı bir şekilde değil, vatandaşların haklarını koruyarak gerçekleştirileceğini vurguladı.

Ayrıca, Köksal’ın Berat Kandili dolayısıyla yayınladığı mesajda tüm İslam Alemi’nin kandilini tebrik ederek, dua ve temennilerde bulundu.

#KentselDönüşüm #EvSahibiOlmaHakkı #Afyonkarahisar #CHP #BelediyeBaşkanı #AfyonKentselDönüşüm