Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Küçükkurt, muhtarların talepleri için söz verdi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği üyeleriyle bir araya geldi. 

Ziyaret sırasında daha iyi şartlarda bir dernek binası sözü veren Küçükkurt, “Parolamız ayırmadan, ayrıştırmadan canla başla çalışmaktır” dedi.

MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, MHP İl Başkanı Ahmet Kahveci, Merkez İlçe Başkanı İbrahim Danaoğlu, Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur ve dernek üyesi muhtarlar, dernekte bir araya geldi.

Ziyaret sırasında konuşan Milletvekili Mehmet Taytak, 31 Mart seçimleriyle birlikte Türkiye’nin yeni bir döneme gireceğini belirtti. 

MHP olarak Afyonkarahisar’da Sezer Küçükkurt ile birlikte yeni bir dönemi başlatmak istediklerini ifade etti. 

Taytak, muhtar adaylarına başarılar dileyerek, “MHP olarak hiçbir muhtar adayına yakın değiliz, uzak da değiliz. 

Bizden istediğiniz ne varsa bize ulaşırsanız, taraf gözetmeksizin size yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız” şeklinde konuştu.

MHP İl Başkanı Ahmet Kahveci ise muhtarlarla uzun yıllar birlikte çalıştıklarını belirterek, “Muhtarlarımızın desteğini bekliyoruz. 

Muhtarlarımızla birlikte Afyonkarahisar’ı daha güzel bir yer haline getireceğiz” dedi.

MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt da muhtarlarla bir araya gelmekten dolayı memnuniyetini dile getirerek, 

“Sizlerle birlikte Afyonkarahisar’ın sorunlarını çözmek, şehrimizi daha yaşanabilir bir yer haline getirmek için buradayız. 

Parolamız ayırmadan, ayrıştırmadan canla başla çalışmaktır” ifadelerini kullandı.

Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Muhtarlar olarak mahallelerimizin sorunlarının çözümüne yönelik başarılı bir çalışma sürdürülmesini temenni ediyoruz. Allah hayırlı mübarek etsin” şeklinde konuştu.

Bu kapsamda Sezer Küçükkurt’un muhtarlarla buluşmasının ardından, muhtarların talepleri doğrultusunda daha iyi şartlarda bir dernek binası oluşturulması sözü verildi. 

Aday Küçükkurt, mahallelerin sorunlarını muhtarlarla birlikte çözmeye odaklanacaklarını ve şehri daha yaşanabilir kılmak için birlikte çalışacaklarını belirtti.

#SezerKüçükkurt #MHP #Afyonkarahisar #BelediyeBaşkanAdayı #Muhtarlar #Hizmet #31Mart2024 #AfyonkarahisarBelediyeBaşkanlığı #BirlikteÇalışma