Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Meral Akşener, 26 Ağustos’ta Afyonkarahisar’da yapılacak etkinliklere katılacak

İYİ Parti Afyonkarahisar il

İYİ Parti Afyonkarahisar il yönetimi, İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu liderliğinde bir araya gelerek önemli konuları masaya yatırdı.

Toplantıda, yaklaşan Büyük Taarruz’un 101. yıl dönümü ve Cumhuriyetin 100. yılı kutlamaları ile Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Buğra Kavuncu’nun Afyonkarahisar’a düzenleyeceği teşkilat toplantısı ele alındı.

İYİ Parti Afyonkarahisar il yönetimi, İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu liderliğinde aylık olağan toplantısını gerçekleştirdi.

Toplantıda, yaklaşan etkinlikler ve gündemdeki konular ele alındı.

Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Buğra Kavuncu’nun önümüzdeki hafta Afyonkarahisar’a düzenleyeceği teşkilat toplantısı masaya yatırıldı.

Kavuncu’nun bu ziyareti, parti teşkilatının güçlendirilmesi ve çalışmaların değerlendirilmesi açısından büyük önem taşıyor.

Ayrıca, Büyük Taarruz’un 101. yıl dönümü ve Cumhuriyetin 100. yılı kutlamalarının planları görüşüldü.

Bu özel etkinlikler, İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener’in de katılımıyla 26 Ağustos Cumartesi günü gerçekleştirilecek.

Toplantıda, programın detayları üzerinde titizlikle duruldu.

İYİ Parti Afyonkarahisar il yönetimi, İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu önderliğinde bir araya gelerek, önemli gündem maddelerini değerlendirdi.

Büyük Taarruz’un 101. yıl dönümü ve Cumhuriyetin 100. yılı kutlamaları, partinin önemli etkinlikleri arasında yer alırken, Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Buğra Kavuncu’nun teşkilat toplantısı da dikkatle ele alındı.

İYİ Parti’nin Afyonkarahisar’daki yönetimi, bu etkinliklerle ilgili ayrıntılı programları İl Başkanlığı tarafından belirlenecek şekilde görüştü.

#Afyonkarahisar #Teşkilat #Cumhuriyet #Etkinlik #Katılım 

Reklamı Geç