Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MHP Haydarlı Belde Teşkilatı Açıldı, Yerel Seçimlere Hazırlık Başladı

Milliyetçi Hareket Partisi Haydarlı

Milliyetçi Hareket Partisi Haydarlı Belde Teşkilatı’nın açılışında konuşan MHP İl Başkanı Ahmet Kahveci, “Önümüzdeki yerel seçimlerde Haydarlı’nın, Milliyetçi Hareket Partili bir Belediye Başkanı tarafından yönetilmesini ve buranın nasıl bir üretken belediyecilik anlayışı içerisinde hizmet edileceğini göstereceğimize inanıyorum” dedi

Milliyetçi Hareket Partisi Haydarlı Belde Teşkilatı’nın açılısı dualarla gerçekleşti. Açılışa, İl Başkanı Ahmet Kahveci, İl Sekreteri Beytullah Bostancı, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Doğan Şimşek, Coşkun Karaca, Turan Demir, Şaban Çabuk, Dinar İlçe Başkanı Mustafa Karahan ve yönetimi, Haydarlı belde teşkilatı ve partililer katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından dualar okundu.

KAHVECİ, “TEŞKİLATIMIZIN VATANIMIZA, MİLLETİMİZE HAYIRLI UĞURLU OLMASINI DİLİYORUM”

Belde teşkilatının açılışında konuşan MHP İl Başkanı Ahmet Kahveci, Milliyetçi Hareket Partisi Haydarlı Belde Teşkilatı’nın hayırlı olması temennisinde bulundu.

Başkan Kahveci, “Milliyetçi Hareket Partisi için teşkilat çok önemlidir. Bizim için lider, teşkilat, doktrin olmazsa olmazlarımız arasındadır.

Milliyetçi Hareket Partisi yapısı ve bulunduğu yer itibariyle hem milli hem de dini olarak Türkiye Cumhuriyeti Devletinin tam ortasında bir partidir.

Önümüzde yaklaşan yerel seçimler var. Her partinin kendi hasret ve özlemleri var. İnşallah önümüzdeki yerel seçimlerde Haydarlı’nın, Milliyetçi Hareket Partili bir Belediye Başkanı tarafından yönetilmesini ve buranın nasıl bir üretken belediyecilik anlayışı içerisinde hizmet edeceğimize inanıyorum.

Teşkilatımız vatanımıza, milletimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

KARAHAN, “YEREL SEÇİMLERE YOĞUN BİR ŞEKİLDE ÇALIŞMAKTAYIZ”

Milliyetçi Hareket Partisi Dinar İlçe Başkanı Mustafa Karahan ise, “ 2024 yılında yerel seçimler var. Milliyetçi Hareket Partisi olarak Belde, ilçe ve il başkanlığımız olarak yoğun bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz.

Bugünde partimizin Haydarlı belde teşkilatının açılışını gerçekleştirdik. il başkanımıza ve teşkilatımıza bize vermiş oldukları desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Milliyetçi Hareket Partisi Haydarlı Belde Teşkilatının açılışı gerçekleşti.

KAHVECİ, HAYDARLI VE TATARLI DA VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Belde teşkilatının açılışında sonra MHP İl Başkanı Ahmet Kahveci ve beraberindeki heyet Haydarlı Kasabasında bulunan vatandaşları ve esnafı da ziyaret etti.

Vatandaşlarla sohbet eden Başkan Kahveci, istek ve talepleri dinledi. MHP heyeti daha sonra Dinar ilçesine bağlı Tatarlı kasabasına geçerek belde teşkilatında partililerle bir araya geldi.

#Afyonkarahisar #Afyon #Açılış #Haber #Yerelseçim #MHP

Reklamı Geç