Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Milletvekili Ali Özkaya, Afyonkarahisar’da dört yer için doğalgaz müjdesi verdi

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Hocalar, Bayat, Kızılören ilçeleri ile İhsaniye ilçesine bağlı Yaylabağı beldesine doğalgaz müjdesi verdi.

EPDK Başkanı ile yaptığı görüşmeler sonucunda Afyonkarahisar’da doğalgaz yatırımı kapsamına alınmayan bu bölgelere doğalgaz getirilmesi için adımlar atıldı.

Milletvekili Özkaya, bu gelişmenin çevre dostu ve tasarruflu doğalgazla enerji ihtiyaçlarını karşılayacak olan vatandaşlar için büyük bir adım olduğunu vurguladı.

Afyonkarahisar’da doğalgazın yaygınlaştırılması için yoğun çaba gösteren Milletvekili Ali Özkaya, bu sefer de Hocalar, Bayat, Kızılören ilçeleri ile Yaylabağı beldesine doğalgaz müjdesi verdi.

EPDK Başkanlığı tarafından ilin yetkili doğalgaz firması AKSA Doğalgaz’a genişleme yetkisi verilmesiyle bu bölgelerde de doğalgaz yatırımının başlamasının önü açıldı.

Milletvekili Özkaya, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Doğalgazın temiz ve tasarruflu bir enerji kaynağı olduğunu biliyoruz. Bu nedenle ilimizin her köşesine doğalgazı getirmek için çalışıyoruz.

EPDK Başkanı ile görüşmeler sonucunda Hocalar, Bayat, Kızılören ve Yaylabağı’na doğalgaz yatırımı yapılabilmesi için adımlar atıldı.

İnşallah bu bölgelerimizde de doğalgaz hizmeti en kısa sürede vatandaşlarımıza sunulacak. Bu konuda desteklerini esirgemeyen Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sn. Alparslan Bayraktar ile EPDK Başkanı Sn. Mustafa Yılmaz’a teşekkür ediyorum.

Doğalgazın tüm ilçelerimize ve beldelerimize ulaştırılması için çalışmalarımız devam edecek. Yeni yatırımların ilimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

#Afyonkarahisar #Afyon #Haber #Doğalgaz #müjde #Hocalar #Bayat #Kızılören #Yaylabağı