Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mısırlıoğlu: “Rotamız Net, Pusulamız Millet”

İYİ Parti, Türkiye’nin önemli

İYİ Parti, Türkiye’nin önemli siyasi partilerinden biri olarak Büyük Kocatepe Buluşması için son hazırlıklarını tamamladı. 

Afyonkarahisar İl ve Merkez İlçe yönetimleri tarafından düzenlenen olağanüstü toplantıda, İYİ Parti’nin hedefleri ve bu anlamlı etkinlik hakkında detaylar görüşüldü. 

Parti yetkilileri, Genel Başkan Meral Akşener’in de önemli açıklamalar yapacağı Büyük Kocatepe Buluşması’nın ayrıntılarını ele aldı.

İYİ Parti’nin olağanüstü toplantısı, İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, İl Sekreteri Tevfik Sarı ve Merkez İlçe Başkanı İzzet Köken liderliğinde gerçekleşti. 

Toplantıda, “Rotamız Net, Pusulamız Millet” sloganı ile duyurulan Büyük Kocatepe Buluşması’nın 26 Ağustos Cumartesi günü Kocatepe’de düzenlenecek olması ve bu etkinliğin Malazgirt Zaferi’nin 952. ve Büyük Taarruz’un 101. yılına denk gelmesi konuları ele alındı.

Genel Başkan Meral Akşener’in bu anlamlı buluşmada önemli açıklamalar yapması beklenirken, etkinliğin hem tarihi hem de sembolik anlamı büyük. 

Malazgirt Zaferi’nin 952. yılı ve Büyük Taarruz’un 101. yılına denk gelmesi, etkinliğe ayrı bir anlam katıyor. 

Bu toplantıda, İYİ Parti’nin hedefleri, değerleri ve Türkiye’nin geleceği üzerine önemli mesajlar verilmesi bekleniyor.

Afyonkarahisar’da gerçekleşecek olan Büyük Kocatepe Buluşması için İYİ Parti İl ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, toplantının ardından Kocatepe’ye çıkarak son hazırlıkları gözden geçirdi.

Etkinliğin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi ve Türkiye’nin dört bir yanından gelen vatandaşların ağırlanmasının sağlanması için titiz bir çalışma yürütülüyor.

#Afyonkarahisar  #Kocatepe #Zafer #Hafta #Kutlama