Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Olgun, ‘Afyonkarahisar Belediyesine İYİ Parti bayrağını dikmemize de az kaldı’

İYİ Parti Afyonkarahisar İl

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ve İl Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte İscehisar İlçe yönetimi tarafından düzenlenen toplantıya katılan Milletvekili Olgun, 

ilerleyen günlere düzenlenecek olan bir şölenle İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in de katılımıyla Afyonkarahisar Belediye Başkanını açıklayacaklarını ifade etti.

GENEL BAŞKAN YARDIMCILIĞI BANA DEĞİL SİZE VERİLDİ

Kısa bir süre önce atlatılan genel seçimleri hatırlatan Milletvekili Olgun, Milletvekili olmasının ardından verilen Genel Başkan Yardımcılığı görevinin, Afyonkarahisar parti teşkilatlarının iyi çalışması nedeniyle kendisine değil Afyonkarahisar’a verildiğinin altını çizdi.

Milletvekili Olgun; “Bir genel seçim atlattık. Seçimlerde çalışmanın ne demek olduğunu iyi bilirim, sizlerin de bunu iyi bildiğinizden eminim. 

Milletvekili olduktan sonra Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in tensipleriyle Partimizin Başkanlık Divanında görev aldım. 

Genel Başkan Yardımcılığı ve Milletvekilliği görevi sadece bana değil Afyonkarahisar’a verilmiş bir görevdir. Genel Başkanımızın Afyonkarahisar teşkilatlarının uyumlu çalışmalarını takdir ettiği için bana bu Genel Başkan Yardımcılığını vermiştir. 

Benim de tek amacım bundan sonra sizlere hizmet etmek ve partimizi daha iyi yerlere taşımaktır” dedi.

AĞIR BEDELLER ÖDEDİK

Geçmişte diğer partilerle gidilen seçimlerde İYİ Parti’nin ağır bedeller ödediğine dikkat çeken Milletvekili Olgun, İYİ Parti olarak ilk defa hür ve bağımsız olarak bir seçime katılmalarının tüm Türkiye’de olduğu gibi Afyonkarahisar’da da bir heyecan yarattığını söyledi.

Milletvekili Olgun; “Geçmişten aldığımız dersler var. Başka partiler ile seçime girdiğimiz için çok ağır bedeller ödedik, çok ağır ithamlarla, iftiralarla karşılaştık. 

Çok şükür ki bu seçimlerde Afyonkarahisar’ın 18 ilçesinde 42 beldesinde kendi adaylarımızla seçime girerek, meydanlarda olacağız. 

Cenabı Allah da nasip edeceğine inanıyor bu seçimlerde Afyonkarahisar’da sürpriz yapacağız. Önümüzde kısa bir süre kaldı. 

Biz bu işi başarırız ve başaracağız. Ben İscehisar’ın Belediye Başkanının bir İYİ Partili Başkan olmasını istiyorum. Bunu da sizinle başaracağımıza inanıyorum.

Çok çalışmamız lazım, masaya kellesini koyduğu Genel Başkanımızın kellesini de o masadan almamız lazım. Hepimizin şiarı bu olması lazım. 

Bizler de Afyonkarahisar teşkilatları olarak Belediye Başkanlarımızı yanımıza alıp sizin başınızı öne eğdirmedik diyerek yanına gideceğiz. 

Onun için canımızla kanımızla, meydanlarda olacağız. Bunu da başaracağımıza inanıyorum. Kazamız mübarek olsun” diye konuştu.

SÜPRİZ ADAYIMIZI AKŞENER AÇIKLAYACAK

Bazı çevrelerce İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayının henüz açıklanmadığından yakındıklarını dile getiren İYİ Parti Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Afyonkarahisar Milletvekili Av. Hakan Şeref Olgun, 

“Az kaldı. Önümüzdeki günlerde düzenleyeceğimiz bir şölenle Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayımızı bizzat kendisi açıklayacak. 

Hiç kimse merak etmesin bu yarışta en önde İYİ Parti olacaktır. Adayımızı açıklamamıza da az kaldı Afyonkarahisar Belediyesine İYİ Parti bayrağını dikmemize de az kaldı. 

Afyonkarahisar halkını iyi belediyecilik ile tanıştıracağız inşallah” şeklinde konuştu.

#İYİParti #Afyonkarahisar #BelediyeBaşkanı #MeralAkşener #Seçim2024 #İYİBelediyecilik #HakanŞerefOlgun #AfyonkarahisarSeçimleri #YerelSeçimler #GenelBaşkan #Şölen #BirlikBeraberlik #AfyonkarahisarHaber #Siyaset