Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Olgun: “Çiftçiler randevu alamıyor”

Afyonkarahisar Milletvekili Av. Hakan

Afyonkarahisar Milletvekili Av. Hakan Şeref Olgun, iktidar partisine çağrı yaparak, halkın sıkıntılarını dikkate almalarını istedi. İlçe ziyaretlerinde çiftçilerin sorunlarına da değindi.

Afyonkarahisar Milletvekili Av. Hakan Şeref Olgun, İYİ Parti’nin etkinliği çerçevesinde yaptığı ilçe ziyaretlerinde, halkın sıkıntılarına dikkat çekti.

Olgun, iktidar partisi milletvekillerine çağrıda bulunarak, halkın içine girip sorunları doğrudan görmelerini ve çözüm arayışına katkı sağlamalarını istedi.

Olgun’un İscehisar İlçe Teşkilatı’nı ziyaretinde yaptığı konuşmada, bölgedeki mermer sektörünün işverenleri ve işçilerinin günlük zamlardan olumsuz etkilendiğine dikkat çekti.

Ayrıca, İYİ Parti İlçe Başkanı Ahmet Uysal’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu ve sağlık durumu hakkında bilgi aldı.

Ziyaretlerinde “Rotamız net, pusulamız millet” sloganını yineleyen Olgun, partisinin milletin yanında olduğunu ve halkın mutluluğunu paylaşmaya önem verdiğini ifade etti.

Her fırsatta çiftçilerin TMO (Toprak Mahsulleri Ofisi) tarafından sağlanmayan randevu sistemi sorununa dikkat çeken Olgun, çiftçilerin hububatlarını satamamaktan kaynaklanan sıkıntılarını dile getirdi.

Ayrıca Sultandağı ilçesindeki kiraz üreticilerinin zor durumda olduğuna da işaret etti.

İlçe ziyaretlerinin ardından yaptığı değerlendirmede, halkın sesi olmayı sürdüreceklerini vurgulayan Milletvekili Olgun, iktidara seslenerek televizyonlarda yapılan söylemlerin halkın gerçek sorunlarına çözüm olmadığını belirtti.

Olgun, iktidar yetkililerine ve milletvekillerine halkın içine girip sorunları dinlemeleri çağrısını yineledi.

Halkın sıkıntılarının arttığını ve bu sorunların yerinde görülmesi gerektiğini vurgulayarak, çözüm arayışında daha etkin rol alınması gerektiğini belirtti.

#Afyonkarahisar #Milletvekili #Ziyaret #İlçe #Halk #Başkan