Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Olgun Liderliğindeki Strateji Zirvesi!

Hakan Şeref Olgun Liderliğindeki

Hakan Şeref Olgun Liderliğindeki Strateji Zirvesi!
İYİ Parti Yerel Seçim Hazırlıklarını Hızlandırıyor: Genel başkan yardımcısı Hakan Şeref Olgun Sandıklı’da Teşkilatla Buluştu

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı, Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Av. Hakan Şeref Olgun, Sandıklı’daki parti teşkilatıyla önemli bir toplantı gerçekleştirdi. Olgun, 2024 yerel seçimlerine yönelik çalışmalar ve stratejiler üzerine fikir alışverişi yapmak için Sandıklı ilçe teşkilatına ziyarette bulundu.

Toplantıya İYİ Parti’nin önde gelen isimleri katıldı. Aralarında Teşkilat koordinatörü Bursa Milletvekili Hasan Toptaş,Yüksek seçim kurulu temsilcisi M. Tolga Öztürk, İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, İl Başkan Yardımcıları Ömer Yılmaz ve Cuma Çiftçi, Kadın Politikaları Başkanı Süheyla Aslan, Merkez İlçe Başkanı İzzet Köken, Sandıklı İlçe Başkanı Av. Emir Erkalan ve yönetim kurulu üyeleri, ayrıca Sandıklı Belediye Başkan Adayı Hidayet Şahin, Dazkırı Belediye Başkan Adayı Güneş Zengin ve 28. Dönem Milletvekili Adayı İbrahim Acar’ın katılım gösterdiği belirtildi.

Olgun, toplantıda yaklaşan yerel seçimler öncesinde yapılan hazırlıkları değerlendirerek, teşkilatın çalışmalarını ve oluşturdukları seçim stratejisini gözden geçirdi. İYİ Parti’nin yerel seçimlere güçlü bir şekilde hazırlandığını vurgulayarak, “Teşkilatımıza güveniyoruz” dedi ve bu birim oluşumlar aracılığıyla yerel seçimlerde başarı hedeflendiğini ifade etti. Sandıklı ve çevresindeki partililerle birlik ve beraberlik içinde seçimlere en iyi hazırlıkla gitmeye kararlı oldukları mesajını verdi.