Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Olgun’dan, Özkaya’ya Eleştiri: ‘Önce verdiğiniz sözleri yerine getirin sonra CAZ yapın’

İYİ Parti Hukuk ve

İYİ Parti Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Afyonkarahisar Milletvekili Av. Hakan Şeref Olgun, AK Parti Milletvekili Ali Özkaya’nın Dinar ilçe teşkilatındaki konuşmasına yönelik sert eleştirilerde bulundu. 

Olgun, “Her seçim öncesi olduğu gibi bu seçim öncesinde Özkaya’dan yine CAZ konseri dinlemeye başladık” dedi.

Olgun, yerel seçimlere 69 gün kala Özkaya’nın yaptığı konuşmayı değerlendirerek, geçmiş seçimlerde verilen sözlerin yerine getirilmemesine vurgu yaptı. 

Milletvekili Olgun, Özkaya’nın müjdelerle dolu konuşmasının, “Yalan Siyaseti”nin tekrar sahneye konulduğunu ifade etti.

AK Parti Milletvekili Ali Özkaya’nın geçmişte verdiği sözlerin tutulmamasını eleştiren Olgun, “Dinar’ın kapalı pazar yerine kavuşturulduğunu beyan etmiş. 

Bölgenin en büyük pazar yeri olan Dinar pazar yerinde 4 yıldır yapımı yılan hikâyesine dönen ve yüzlerce esnafımızın ve alışveriş için gelen binlerce vatandaşımızın yaşadığı rezaleti herkes bilmektedir” şeklinde konuştu.

Milletvekili Olgun, Özkaya’nın Çay-Dinar arası karayoluyla ilgili verdiği müjdenin de yalan siyasetin bir parçası olduğunu savundu. 

Olgun, “22 yıllık AKP iktidarında bir çivi bile çakılmayan Çay-Dinar arası karayolunun yerel seçimler sonrasına tarih vererek yatırım kapsamına alınacağı müjdesini de verdiğini hatırlatan Milletvekili Olgun, yalan siyasetinin seçim öncesi yine sahneye konulduğunu ifade etti.

Özkaya’nın “belediye yönetimine talip olanların kaynakları nereden bulacaklar” sözlerini de eleştiren Milletvekili Olgun, “Siz babanızın kasasından mı para harcıyorsunuz?” diye sordu. 

Olgun, her belediyenin aylık ödeneklerinin devlet tarafından karşılandığını ve projeler için kredi temini yapılabileceğini belirtti.

Milletvekili Hakan Şeref Olgun, “Özkaya’nın yalan siyasetine karşılık verilecek çok cevap ve söylenecek çok söz var. 

Yıktıklarını yapacağız, söz verip yapmadıklarını yapacağız” dedi. Ayrıca, Dinar halkının 31 Mart’ta İYİ Parti ile belediyeciliğe geçerek Dinar’ı hak ettiği günlere kavuşturacaklarına inandığını ifade etti.

#İYİParti #AliÖzkaya #YalanSiyaset #Dinar #Seçim2024 #HakanŞerefOlgun #AKParti #Eleştiri #Müjde #Belediyecilik