Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Saadet Partisi’nden, ‘Ankara’da Vekilim Var’ Projesi

Saadet Partisi, Türkiye Büyük

Saadet Partisi, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) milletin sesini daha güçlü bir şekilde duyurmak ve sorunlara çözüm bulmak amacıyla “Ankara’da Vekilim Var” adlı bir çalışma başlattı.

Parti, sosyal medya hesapları üzerinden bu inisiyatifi duyurarak, milletle vekilleri arasındaki iletişimi daha güçlendirmeyi hedefliyor.

Saadet Partisi’nin TBMM’deki milletvekilleri, artık milletin hakkını haykıran, taleplerini dile getiren birer ses olacaklarını vurguluyor.

Öncelikli hedefleri, milletin sorunlarını, dertlerini ve isteklerini TBMM’de gündeme taşımak olan Saadet Partisi, bu amaçla Ankaradavekilimvar.com adlı internet sitesini oluşturdu.

Ankaradavekilimvar.com üzerinden doldurulan formlar aracılığıyla millet, milletvekillerine daha kolay ulaşabilecek. Şikayetler, öneriler ve istekler, bu platform aracılığıyla Saadet Partisi Milletvekillerine iletilerek çözüm arayışına katkı sağlanacak.

Saadet Partisi, “Ankara’da Vekilim Var” inisiyatifiyle, milletin taleplerinin duyulması ve sorunların çözülmesi için daha etkin bir iletişim ağı oluşturmayı amaçlıyor.

Parti yetkilileri, Ankaradavekilimvar.com adresini ziyaret ederek bu platform aracılığıyla seslerini duyurmak isteyen vatandaşları beklediklerini belirtiyor.