Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Taytak’tan önemli temaslar

Milliyetçi Hareket Partisi MYK

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, İscehisar İlçesi’nde gerçekleştirdiği dizi ziyaret ve incelemelerle önemli temaslar kurdu. 

Yaptığı ziyaretlerle ilçe halkının ve kurumların sorunlarını dinleyen Taytak, çözüm odaklı çalışmalarına devam etti.

Milletvekili Mehmet Taytak, İscehisar İlçesindeki etkinliklere katılarak ilçe halkıyla bir araya geldi. 

İlk olarak hayırsever iş insanlarından Necmettin Ayyıldız’ın düzenlediği hac yemeğine katılan Taytak, İl Başkanı Ahmet Kahveci, Başkanvekili Doğan Şimşek, İl Sekreteri Beytullah Bostancı ve Başkan Yardımcısı Recep Yaman ile birlikte hacı adaylarına hayırlı yolculuklar diledi.

Daha sonra Mehmet Taytak, Karamehmet Ailesi tarafından kazandırılan Karamehmet Devlet Hastanesine geçti. 

Hastanede Acil Servis, Diyaliz ve Tomografi Ünitelerini yerinde inceleyen Taytak, hastalarla da birebir ilgilenerek geçmiş olsun dileklerini iletti. 

Hastane personeli ve yöneticileriyle de görüşen Taytak, sağlık hizmetlerinin daha da geliştirilmesi için destek sözü verdi.

Sonraki ziyaret durağı Seydiler Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Tokdemir oldu. 

İlçenin sorunları ve ihtiyaçları hakkında Tokdemir ile istişarelerde bulunan Taytak, ilgili makamlarla görüşmeler yaparak çözüm odaklı çalışmalar yaptı.

Gün içindeki son ziyareti ise Afyonkarahisar Emniyet Müdürü Ali Temiz’e gerçekleştiren Mehmet Taytak, Emniyet Müdürü Temiz’e başarılar dileyerek, güvenlik ve huzurun sağlanmasına yönelik yürütülen çalışmalara destek verdi. 

Taytak’ın ilçe ziyaretleri ve incelemeleri, vatandaşlarla doğrudan temas kurarak sorunları yerinde tespit etmesi ve çözüm için adımlar atması takdirle karşılandı.

#Afyonkarahisar #Milletvekili #Ziyaret #İlçeler